Apollo 1 - najlepsze oferty

Apollo 1 na Taniomanii. Sprawdź szeroką ofertę dostępnych produktów i porównaj ceny na Taniomania.pl. Wybierz ofertę najlepszą dla siebie!
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
Iza a gdzie jest oregano? -Z tyłu za olejem w drugiej szafce od góry. -A pokrywki do patelni? -W szufladzie pod kuchenką za tacami. -Czy tutaj naprawdę musi być wszystko tak nawciskane? Nic nie można znaleźć! Musimy kupić nowe meble i zrobić porządek w tej kuchni! Znajoma sytuacja? Nie trać czasu na szukanie podręcznych rzeczy w otchłani mebli. Zainwestuj pieniądze w praktyczny zestaw mebli kuchennych Apollo marki Elior. Bo gotowanie to czysta przyjemność! Powiew subtelnej skandynawii w Twoim domu Kuchnia to wymagające miejsce. Potrzebujesz w niej odpowiednio zorganizowanej przestrzeni, która ułatwi Ci przyrządzanie posiłków. Dlatego tak ważne jest odpowiednie rozmieszczenie poszczególnych elementów umeblowania tego pomieszczenia. Liczne szafki i szuflady wchodzące w skład prezentowanego przez nas zestawu sprawią, że poukładasz cały kuchenny asortyment w przemyślany sposób, który ułatwi Ci codzienne funkcjonowanie.
Więcej
Zwiń
1x Apollo 255/50R19 107Y Aspire Xp XL letnie
Orzeł wylądował! Uczcij 50. rocznicę pierwszego lądowania człowieka na Księżycu, budując replikę lądownika księżycowego Apollo 11 NASA. Ten model z serii LEGO® Creator Expert przedstawia moduł księżycowy Apollo 11 Eagle wyposażony w szereg realistycznych funkcji i detali, takich jak człon zniżania ze złotymi nogami i panelami, otwierane klapy na kamerę i laser oraz drabina.

Model LEGO Creator 10266 w którym dostrzeżesz każdy detal

Po otwarciu drzwi prowadzących do członu wznoszenia można zajrzeć do szczegółowego wnętrza, w którym zmieszczą się dwaj astronauci. Ozdobiona płytkami podstawka wygląda jak powierzchnia Księżyca z kraterem, śladami stóp i amerykańską flagą, a całości dopełnia płytka z nazwą „Apollo 11 Lunar Lander”. Model wspaniale sprawdzi się jako ozdoba domu lub biura, przywodząca na myśl emocje związane z tym historycznym wydarzeniem z roku 1969.
Więcej
Zwiń