Aparaty cyfrowe Kodak - najlepsze oferty

Aparaty cyfrowe Kodak w kategorii Aparaty fotograficzne. Taniomania najlepsze oferty, najniższe ceny. Sprawdź Aparaty cyfrowe Kodak. Wybraliśmy dla Ciebie najlepsze sklepy oferujące Aparaty cyfrowe Kodak.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 27 produktów - zobacz najlepsze oferty
Aparat kompaktowy o rozdzielczości 16 MP z kolorowym wyświetlaczem o przekątnej 3 cali. Obiektyw z 50-krotnym zoomem optycznym, zoomem cyfrowym. Ponadto, w urządzeniu zastosowano system wykrywania twarzy oraz zastosowano złączę USB i HDMI.
Więcej
Zwiń
Opis producenta

Kodak AZ361 to aparat klasy "duży zoom" o wysokich parametrach za rozsądną cenę. Cechy charakterystyczne : Matryca o rozdzielczości 16 MP, 1/2.3" CCD: rejestruje obrazy o wysokiej rozdzielczości do 4608 x 3456 pikseli. Zoom optyczny 36x i 4x zoom cyfrowy co daje 144x zoom całkowity. Obiektyw szerokokątny od 24mm zapewnia precyzyjne powiększanie i krystaliczną czystość. 3-calowy ekran LCD o rozdzielczości 460 tys pikseli umożliwia łatwe kadrowanie. Optyczna stabilizacja obrazu pomaga zminimalizować rozmazanie spowodowane przez drgania aparatu i ruch użytkownika. Technologia wykrywania twarzy rozróżnia osoby w kadrze i optymalizuje warunki, dzięki czemu można łatwo zrobić wysokiej jakości zdjęcia z rodziną i przyjaciółmi. Nagrywanie filmów HD.
Więcej
Zwiń