Aparaty cyfrowe Kodak - najlepsze oferty

bardzo dobry,za dobry jak na jego cenę.
Aparaty cyfrowe Kodak w kategorii Aparaty fotograficzne. Taniomania najlepsze oferty, najniższe ceny. Sprawdź Aparaty cyfrowe Kodak. Wybraliśmy dla Ciebie najlepsze sklepy oferujące Aparaty cyfrowe Kodak.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 33 produkty - zobacz najlepsze oferty
Wreszcie, niedrogi aparat fotograficzny, który ma wszystkie funkcje, których szukasz. Jeśli szukasz małego urządzenia bez problemu, zdziwisz się, co potrafi FZ152. Dzięki optycznej stabilizacji obrazu i akumulatorowi litowo-jonowemu jest idealnym aparatem fotograficznym do podróży w dowolne miejsce.

16 megapikseli zapewnia mnóstwo szczegółów do zabawy, więc baw się dobrze! Nie tylko nigdy nie będziesz musiał martwić się o jakość swoich zdjęć, ale możesz je później zmienić, zachowując taką przejrzystość. Jeśli chcesz powiększyć i przyciąć, idź przed siebie!

Z FZ152, masz dużo zoomu dla małego aparatu. 15-krotny zoom optyczny pozwala poczuć się jak profesjonalny fotograf w swoim codziennym życiu

Dzięki doskonałej funkcjonalności każde ujęcie będzie nowym doświadczeniem. Ręczne ustawienie ekspozycji zapewnia kontrolę nad wykonywanym zdjęciem. Ustaw przysłonę, szybkość migawki i ciesz się doskonałymi rezultatami.
Więcej
Zwiń
Nasz kompaktowy aparat fotograficzny KODAK PIXPRO FZ101 Friendly Zoom z imponującym zoomem optycznym 10x jest idealnym towarzyszem podróży. Wideo HD z jednym dotknięciem, łatwo dostępne przyciski funkcyjne oraz smukła i gładka konstrukcja korpusu sprawiają, że FZ101 jest idealnym aparatem do każdego celu.
Więcej
Zwiń
Poznaj nowy cyfrowy aparat fotograficzny KODAK AZ365, przeznaczony dla artystów z całego świata. Wyraź swoją kreatywność ze wspaniałymi zdjęciami i filmami. Łatwe w obsłudze funkcje, genialny kolor, przejrzystość i szczegółowość.

KODAK - opowiedz swoją historię.

- 36-krotny zoom optyczny
- 24-864 mm
- 16 megapikseli
- OIS (stabilizacja obrazu optycznego)
- 3 "LCD
- 720p HD Video
- Baterie AA
Więcej
Zwiń
bardzo dobry,za dobry jak na jego cenę.