Akumulator 12V - najlepsze oferty

Akumulator 12V na Taniomania.pl zaoszczędź swój czas i pieniądze. Wybieraj spośród najlepszych ofert przygotowanych z myślą o Tobie. Kupuj produkty najwyższej jakości nie przepłacając!
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2394 produkty - zobacz najlepsze oferty
Quad Polaris Outlaw 12v - idealne połączenie terenówki i motocykla dla dzieci Nie wszystkie dzieci lubią samochody terenowe dla dzieci. Część z nich bardzo chętnie wsiadłaby na motocykl z prawdziwego zdarzenia. Jednak albo dzieci są za małe, aby kupić dedykowany dla nich motocykl, albo też nawierzchnia wokół ich domu nie jest odpowiednia. W tym przypadku świetnie sprawdzi się quad, a dokładnie PEG PEREGO Quad Polaris Outlaw 12V. Jest on idealnym połączeniem bezpieczeństwa samochodu ze zwrotnością motocykla dla dzieci. Umożliwia jazdę po trudnych terenach i pokonuje wzniesienia nawet do 10%! Umożliwiają mu to 2 solidne silniczki o mocy 165W każdy (w sumie 330 W). Precyzja wykonania Quad Polaris Outlaw 12V to wierna kopia quada słynnej amerykańkiej firmy Polaris. Każdy jego szczegół został wykonany bardzo precyzyjnie z dbałością o solidne mocowanie. Dlatego pojazd posłuży dziecku na dłużej. W środku znajduje się jednoosobowe wygodne siedzenie.
Więcej
Zwiń
Nasza rekomendacja, uwzględniając stosunek ceny do jakości. Akumulatory serii JENOX Gold to bezobsługowe akumulatory o niskim poziomie samowyładowania i dodatkowej mocy rozruchowej. Te niezawodne i ergonomiczne w użyciu akumulatory zalecane są do większości nowoczesnych pojazdów. Wszystkie produkty serii Gold objęte są 2-letnim okresem gwarancyjnym.
Więcej
Zwiń
Napięcie [V]: 12
Pojemność akumulatora [Ah]: 45
Prąd zimnego rozruchu wg EN [A]: 400
Długość [mm]: 207
Szerokość [mm]: 175
Wysokość [mm]: 190
Położenie biegunów: 1
Wykonanie strefy podłogowej: B13
Rodzaj bieguna: 1
Pakningsenhed: 1
Więcej
Zwiń

Opinie - Akumulator 12V