Akumulator 12V - najlepsze oferty

Nie warto przepłacać za produkty innych marek o tych samych parametrach produkt spełniający oczekiwania a nawet bardziej
Akumulator 12V na Taniomania.pl zaoszczędź swój czas i pieniądze. Wybieraj spośród najlepszych ofert przygotowanych z myślą o Tobie. Kupuj produkty najwyższej jakości nie przepłacając!
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2295 produktów - zobacz najlepsze oferty
Nasza rekomendacja, uwzględniając stosunek ceny do jakości. Akumulatory serii JENOX Gold to bezobsługowe akumulatory o niskim poziomie samowyładowania i dodatkowej mocy rozruchowej. Te niezawodne i ergonomiczne w użyciu akumulatory zalecane są do większości nowoczesnych pojazdów. Wszystkie produkty serii Gold objęte są 2-letnim okresem gwarancyjnym.
Więcej
Zwiń
Napięcie [V]: 12
Pojemność akumulatora [Ah]: 45
Prąd zimnego rozruchu wg EN [A]: 400
Długość [mm]: 207
Szerokość [mm]: 175
Wysokość [mm]: 190
Położenie biegunów: 1
Wykonanie strefy podłogowej: B13
Rodzaj bieguna: 1
Jednostka pakowania: 1
Więcej
Zwiń
Číslo dílu: 0 092 S30 070
Zjednodušené číslo dílu: 0092S30070

OEM čísla (originální čísla automobilky):
FORD YS7J 10655 D4A
FORD YU2J 10655 F4A
FORD 1U2J 10655 D4A
FORD 1347732
FORD 1347737
FORD 3U2J1 0655 DA
FORD 3U2J1 0655 HA
FORD 6G9N 10655 NA
FORD 98AB 10655 CA
FORD 98AX 10655 C4A
OPEL 1201264
OPEL 13165239
OPEL 19023518
OPEL 24446351
OPEL 24446352
OPEL 24447232
OPEL 24447233
OPEL 6201250
OPEL 6201252
OPEL 6201271
OPEL 6201272
OPEL 91158371
OPEL 91158375
OPEL 9201469
OPEL 9201871
OPEL 9201872
PORSCHE 999 611 050 00
RENAULT 77 00 431 761
RENAULT 77 01 376 973
RENAULT 77 11 222 787
SEAT 1L0 915 105 B
SUZUKI 33610-83E4
TOYOTA 28800-YZZID
TOYOTA 28800-YZZIE
VAUXHALL 9201872
HOLDEN 9201872
Więcej
Zwiń

Opinie - Akumulator 12V

Nie warto przepłacać za produkty innych marek o tych samych parametrach produkt spełniający oczekiwania a nawet bardziej