Tanie AGD - najlepsze oferty

Używam nawilżacza kilka dni i jestem mega zadowolona z niego. Świetne urządzenie, ładnie wygląda-łatwo się go przemieszcza bo posiada kółka, szybko i skutecznie oczyszcza i nawet chłodzi powietrze. Posiada funkcje WiFi a po sciagnieciu aplikacji na telefon można sterować mobilnie. W trybie nocnym działa bardzo cicho.
AGD – Wybór odpowiedniego sprzętu AGD potrafi nastręczyć nam wielu trudności. Szczególnie, jeśli dysponujemy bardzo ograniczonym budżetem. Bardzo ważne jest, aby za niską ceną podążała zadowalająca jakość produktu. Na Taniomania.pl porównasz ceny setek modeli sprzętu AGD – lodówek, pralek, kuchenek, mikrofalówek i wielu innych urządzeń. W naszej bazie znajdziesz tanie AGD renomowanych producentów – Whirlpool, Bosch, Amica, Zelmer, Samsung i setek innych marek. Dzięki ogromnej ilości produktów i szerokiemu spektrum cenowemu, na pewno każdy znajdzie tu coś dla siebie.
Więcej
Zwiń
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 129123 produkty - zobacz najlepsze oferty
Oczyszczacz powietrza z funkcją nawilżania Philips AC3829/10 Charakterystyka Rozmiar pomieszczenia: 37 m² Informacje o jakości powietrza: Numeryczne Technologia AeraSense Usuwanie niezwykle drobnych cząsteczek: 99,97% cząsteczek o wielkości tylko 3 nm Zawsze zdrowsze powietrze Usuwa 99,97% alergenów i radzi sobie z suchym powietrzem Usuwa 99,97% cząsteczek o wielk. 0,3 µm Wielkość pomieszczenia: do 37 m² CADR (cząsteczki): 310 m3/h Wydajność nawilżania: 600 ml/h Usuwa do 99,97% cząsteczek o wielkości zaledwie 0,003 mikrona Supernowoczesna technologia oczyszczania VitaShield IPS eliminuje 99,97% bardzo drobnych cząsteczek o wielkości zaledwie 0,003 mikrona (800 razy mniejszych niż cząsteczki PM2,5), takich jak wirusy, bakterie, pyłki, kurz i sierść zwierząt. Efektem jest bardzo wysoki współczynnik dostarczania czystego powietrza (CADR) na poziomie 310 m3/h. W pomieszczeniu o powierzchni 20 m2 powietrze oczyszczane jest w niespełna 7 minut czyli ponad 8 razy na godzinę.
Więcej
Zwiń
Walcz ze smogiem! Mi Air Purifier 2 jest 40% mniejszy od pierwszego modelu, ale nadal oferuje równie szybkie dostarczanie czystego powietrza (310 m3/h) i zajmuje mu to zaledwie 10 minut w pomieszczeniu o powierzchni 21 m2. Nadszedł czas na dostarczenie czystego powietrza Twoim płucom.

Sprytny sposób na oddychanie
  • Monitorowanie AQI w czasie rzeczywistym
  • Aplikacja Mi Home, inteligentne zdalne sterowanie
  • 37m² (400 sq. ft.), 360° trójwarstwowy filtr


Oczyść każdy oddech powietrza - oczyszcza pokój w ciągu 10 minut

Wiemy, że zdrowe, czyste jedzenie jest lepsze dla naszego ciała i to samo dotyczy powietrza, którym oddychamy. Mi Air Purifier 2 jest prosty, elegancki i ma nowy kompaktowy design, który jest o 40% mniejszy niż pierwszy model.
Więcej
Zwiń
Kompaktowy i elegancki oczyszczacz powietrza z łącznością Wi-Fi Kolejna generacja niezwykle popularnych i lubianych oczyszczaczy powietrza Blueair serii Classic zapewnia kompaktowe i wydajne produkty, przy zachowaniu eleganckiego i minimalistycznego projektu. Pomimo tego, że Blueair Classic 280i jest mały i łatwy do przemieszczania, nie można się dać zwieść jego niepozornemu wyglądowi: jakość jest nadzwyczajna, a zintegrowane czujniki dają Ci kontrolę nad jakością powietrza w danym pomieszczeniu. Classic 280i jest idealny do mniejszych powierzchni, takich jak sypialnie i mniejsze mieszkania. HEPASilent Classic 280i używa opatentowanej technologii Blueair HEPASilent , która wyłapuje do 99,97% cząstek stałych powietrza osiągających wielkość 0.3 mikrometrów. HEPASilent wykorzystuje wyjątkowe połączenie filtracji elektrostatycznej i mechanicznej, co oznacza, że środki do filtracji emitują mniej hałasu zachowując przy tym wysoką wydajność filtracji.
Więcej
Zwiń

Opinie - Tanie AGD

Używam nawilżacza kilka dni i jestem mega zadowolona z niego. Świetne urządzenie, ładnie wygląda-łatwo się go przemieszcza bo posiada kółka, szybko i skutecznie oczyszcza i nawet chłodzi powietrze. Posiada funkcje WiFi a po sciagnieciu aplikacji na telefon można sterować mobilnie. W trybie nocnym działa bardzo cicho.