Acer Aspire - najlepsze oferty

laptop ma takie paramtry o ktore mi chodziło ( pojemnoSC dysku,rozdzielczość, ekran 17,3',dobra bateria)
Acer Aspire w kategorii Laptopy. Najniższe ceny, najlepsze okazje. Porównywarka cen Taniomania.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 161 produktów - zobacz najlepsze oferty
Laptop z ekranem o przekątnej 15.6 cali oraz rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli, wyposażony w procesor Intel Core i5-7200U o częstotliwości 2.5 GHz, pamięć RAM DDR4 o wielkości 4 GB. Dysk twardy HDD o pojemności 1000 GB. Karta graficzna to GeForce 940MX 2GB. Zainstalowany system operacyjny to Windows 10.
Więcej
Zwiń
';

Elegancja na zewnątrz
Czarna obudowa oraz piękne i przyjemne w dotyku fakturowane pokrywy z kolorowymi elementami na brzegach tworzą niepowtarzalny i elegancki wygląd.

Ekstrawagancja wewnątrz
Podnieś pokrywę, a zaskoczy Cię ekstrawagancja wybranego przez Ciebie koloru1. Na wewnętrznych powierzchniach komputera również znajdują się fakturowane wzory, które tworzą spójną całość z zewnętrzną oprawą.

Komfort dla oczu
Oprogramowanie BluelightShield™ odfiltrowuje drażniące niebieskie światło emitowane przez ekran, aby zredukować zmęczenie oczu podczas wielogodzinnej pracy przy komputerze.

Intuicyjna obsługa
Ciesz się bardziej intuicyjnym sposobem obsługi dzięki panelowi dotykowemu Precision Touchpad. Umożliwia on płynniejsze powiększanie i przewijanie w porównaniu z innymi panelami.
Więcej
Zwiń
laptop ma takie paramtry o ktore mi chodziło ( pojemnoSC dysku,rozdzielczość, ekran 17,3',dobra bateria)