Acana - najlepsze oferty

Acana na Taniomanii. Najlepsze oferty w najniższych cenach. Zebraliśmy dla Ciebie produkty marki Acana z najlepszych sklepów internetowych.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 225 produktów - zobacz najlepsze oferty
**ACANA Singles Grass-Fed Lamb - nowa formuła bezzbożowej, monobiałkowej karmy dla psów z jagnięciną****ACANA Grass-Fed Lamb** to jedzenie dla psa stworzone w oparciu o koncepcję WholePrey™, która naśladuje naturalną dietę psów i dostarcza wszystkich niezbędnych składników pokarmowych, witamin oraz minerałów. Karma Grass-Fed Lamb to w 50% najwyższej jakości jagnięcina (mięso oraz podroby) pozyskiwana z nowozelandzkich, naturalnych hodowli oraz świeże owoce i warzywa, które wspomagają procesy trawienne oraz dostarczają cennych witamin. **Karma jest pozbawiona zbóż!**. Smakowitość karmy ACANA Lamb została poprawiona przez dodanie liofilizowanej wątróbki. Ze względu na fakt, że białko zwierzęce pochodzi wyłącznie z jagnięciny, **karma może być podawana psom z wrażliwym przewodem pokarmowym oraz alergiami pokarmowymi.** ACANA Lamb to biologicznie dopasowane pożywienie dla psów wszystkich ras na każdym etapie ich życia.
Więcej
Zwiń
DLA SZCZENIĄT MAŁYCH RAS DO OK. 9KG PRZEWIDYWANEJ WAGI DOROSŁEGO PSASZCZENIĘTA MAŁYCH RAS SZYBKO DORASTAJĄ I DLATEGO WYMAGAJĄ DIETY BOGATEJ W BIAŁKO I TŁUSZCZE POCHODZĄCE ZE SKŁADNIKÓW MIĘSNYCH WYSOKIEJ JAKOŚCI.Dlatego ACANA PUPPY SMALL BREED przygotowana jest z najlepszych mięsnych składników. Zawiera mięso kurczaka, całe jaja, mięso storni poławianej w naturalnym środowisku oraz owoce i warzywa z doliny Okanagan. Wszystkie składniki dostarczane są codziennie ŚWIEŻE, niezrównane pod względem jakości i smaku.ACANA jest przygotowana z najlepszych i najświeższych kanadyjskich składników w jedynej na świecie kuchni Champion Petfoods. Dzięki tej karmie Twój szczeniak będzie zdrowy i silny.

BOGATA W MIĘSOAcana Puppy Small Breed zawiera aż 65% składników pochodzenia zwierzęcego (nawet dwa razy więcej, niż konwencjonalne karmy dla szczeniąt), odzwierciedlając naturalną dietę psów.
Więcej
Zwiń
BIOLOGICZNIE ODPOWIEDNIA KARMA DLA PSÓW

MATKA NATURA UKSZTAŁTOWAŁA WSZYSTKIE PSY JAKO MIĘSOŻERCÓW, DLATEGO ICH DIETA POWINNA BYĆ BOGATA W RÓŻNE GATUNKI MIĘS Z NIEWIELKĄ ILOŚCIĄ OWOCÓW, WARZYW I ROŚLIN.

  • Dlatego ACANA ADULT SMALL BREED przepełniona jest mięsem kurczaka, całymi jajami, ziemniakami Burbank, poławianą w naturalnym środowisku stornią z Vancouver Island oraz owocami i warzywami z doliny Okanagan.
  • Wszystkie składniki dostarczane są ŚWIEŻE, nigdy nie mrożone, wolne od sztucznych konserwantów.
  • Karma ACANA nie zawiera białego ryżu, pszenicy czy kukurydzy.
  • Jedynym zbożem jest parowany owies – zboże hipoalergiczne, o niskim indeksie glikemicznym.


Produkowana wyłącznie w nagradzanej fabryce w Albercie w Kanadzie,
karma ACANA ADULT SMALL BREED zapewni Twojemu psu zdrowie, siłę i witalność.
Więcej
Zwiń

Opinie - Acana