Acana - najlepsze oferty

Bardzo dobra jakość w stosunku do ceny, naszemu bulkowi bardzo smakuje:)
Acana na Taniomanii. Najlepsze oferty w najniższych cenach. Zebraliśmy dla Ciebie produkty marki Acana z najlepszych sklepów internetowych.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 246 produktów - zobacz najlepsze oferty
OKRES WZROSTU U SZCZENIĄT RAS DUŻYCH WYMAGA ODPOWIEDNIEJ DIETY BOGATEJ W BIAŁKO, ABY WSPOMAGAĆ PRZYROST MASY MIĘŚNIOWEJ ORAZ DIETY O OGRANICZONEJ ZAWARTOŚCI WĘGLOWODANÓW, CO POZWALA KONTROLOWAĆ WAGĘ.

  • ACANA PUPPY LARGE BREED przepełniona jest mięsem kurczaka, całymi jajami oraz poławianą w naturalnym środowisku stornią z Vancouver Island.
  • Wszystkie składniki dostarczane są do naszej fabryki ŚWIEŻE każdego dnia, niezrównane pod względem jakości i smaku.
  • W miejsce zbóż o wysokim indeksie glikemicznym, takich jak biały ryż, pszenica czy kukurydza, ACANA zawiera świeże owoce i warzywa z doliny Okanagan (Kolumbia Brytyjska) oraz parowany owies - zboże o niskim indeksie glikemicznym.


Karmy Acana produkowane są wyłącznie w fabryce w Albercie w Kanadzie.
Karma ACANA PUPPY LARGE BREED zapewni Twojemu psu zdrowie, siłę i witalność.
Więcej
Zwiń
*Acana Grass-Fed Lamb* to karma przeznaczona dla psów wszystkich ras, bez względu na wiek - zarówno szczeniąt, psów dorosłych oraz starszych. Linia karm Singles charakteryzuje się jednym, dobrze przyswajalnym źródłem białek pochodzenia zwierzęcego, jest polecana psom o wrażliwym przewodzie pokarmowym oraz wybrednych.

Przygotowana z najlepszych i świeżych składników Acana Grass-Fed Lamb zawiera 50% nowozelandzkiej jagnięciny, przygotowanej w proporcjach Whole Prey. Dodatek liofilizowanej wątróbki wpływa na smakowitość karmy. Świeża dynia oraz dynia piżmowa są źródłem ułatwiających trawienie włókien.
Więcej
Zwiń
*Acana Classic Red* to karma przeznaczona dla psów wszystkich ras, bez względu na wiek (zarówno dla szczeniąt, psów dorosłych jak i starszych).

Acana Classics Red jest pełna odżywczego białka pochodzącego z czerwonego mięsa. Jest ono dostarczane do kuchni Champion Pet Foods codziennie świeże lub surowe, dzięki czemu jest smaczne i pełne wartości odżywczych.

Filozofia tworzenia Biologicznie Odpowiednich karm opiera się na zawartości, różnorodności i ilości świeżego mięsa. Dlatego w 50% Acana Classic Red to składniki mięsne. Zawiera wołowinę Angus, wieprzowinę Yorkshire i jagnięcinę, a aż 1/3 jej składników mięsnych to mięso świeże. Dodatkowo jest ona wolna od wysoko glikemicznych węglowodanów, a zawarty w niej cięty owies sprzyja stabilizacji poziomu cukru we krwi oraz zmniejsza odkładanie się tłuszczów w organizmie. Acana Classics Red została zbilansowana jako dieta WholePrey, dzięki czemu większość witamin i minerałów pochodzi z naturalnych źródeł.
Więcej
Zwiń

Opinie - Acana

Bardzo dobra jakość w stosunku do ceny, naszemu bulkowi bardzo smakuje:)