100 Dziewczyn I Ja - najlepsze oferty

Doskonały w podróży ze względu na mały rozmiar.
100 Dziewczyn I Ja na Taniomanii ♥ Porównanie cen produktów w sklepach ♥ Setki najlepszych ofert specjalnie dla Ciebie na Taniomania.pl!
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 7 produktów - zobacz najlepsze oferty
Canon EOS 100D
Mała lustrzanka,z którą nie będziesz chciał się rozstać.


Mała, szybka i poręczna lustrzanka cyfrowa. EOS 100D 18 MP zapewnia doskonałe zdjęcia i filmy — jest wyposażony w wizjer optyczny i intuicyjne elementy sterujące na ekranie dotykowym.
  • Bardzo mała, podręczna lustrzanka cyfrowa, która zapewnia wysoką jakość fotografii z niewielkim poziomem szumów
  • Rejestrowanie zdjęć 18 MP i filmu Full HD jednym aparatem
  • Szybka obsługa dzięki wizjerowi optycznemu i szybko reagującym elementom sterującym
  • Łatwa obsługa, duży ekran dotykowy
  • Szybkie i łatwe fotografowanie w trybie zaawansowanej automatyki ujęćMała lustrzanka,z którą nie będziesz chciał się rozstać
EOS 100D to w pełni funkcjonalna, szybka w działaniu lustrzanka cyfrowa, która jest również na tyle mała i lekka, że można zabrać ją wszędzie.
Więcej
Zwiń
Mia jest główną bohaterką serialu telewizyjnego „Mia i ja”, w którym z normalnej dziewczynki przemienia się we wróżkę, która potrafi rozmawiać z jednorożcami.

Lalka ubrana jest w swój oryginalny, charakterystyczny strój z bajki, jednak prawdziwa magia kryje się w jej skrzydłach, które się poruszają!

Ale to nie wszystko! Jej skrzydła są podświetlone - gdy naciśniesz motylka na gorsecie sukienki zachwycisz się efektem świetlnym!

Dodatkowo zestaw zawiera pierścionek dla dziewczynki.
Więcej
Zwiń
STYL I KOMFORT

Spódniczka dresowa dla małych dziewczynek z linii Junior Everyday podszyta miękim, czesanym materiałem zapewni wygodę i komfort termiczny podczas codziennego użytkowania. Złota, mieniąca się taśma w pasie nadaje niepowtarzalny, dziewczęcy styl.

Zalety:  • długość przed kolana,  • przyjemna w dotyku dzianina, z wysoką zawartościa bawełny, gwarantuje komfort użytkowania,  • elastyczna, mieniąca się taśma w pasie zapewnia niepowtarzalny, dziewczęcy styl,  • wnętrze podszyte miękkim, czesanym (brushed) materiałem zapewn
Więcej
Zwiń

Opinie - 100 Dziewczyn I Ja

Doskonały w podróży ze względu na mały rozmiar.