100 Dziewczyn I Ja - najlepsze oferty

100 Dziewczyn I Ja na Taniomanii ♥ Porównanie cen produktów w sklepach ♥ Setki najlepszych ofert specjalnie dla Ciebie na Taniomania.pl!
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 8 produktów - zobacz najlepsze oferty
Mia jest główną bohaterką serialu telewizyjnego „Mia i ja”, w którym z normalnej dziewczynki przemienia się we wróżkę, która potrafi rozmawiać z jednorożcami.

Lalka ubrana jest w swój oryginalny, charakterystyczny strój z bajki, jednak prawdziwa magia kryje się w jej skrzydłach, które się poruszają!

Ale to nie wszystko! Jej skrzydła są podświetlone - gdy naciśniesz motylka na gorsecie sukienki zachwycisz się efektem świetlnym!

Dodatkowo zestaw zawiera pierścionek dla dziewczynki.
Więcej
Zwiń
Canon EOS 100D
Mała lustrzanka,z którą nie będziesz chciał się rozstać.


Mała, szybka i poręczna lustrzanka cyfrowa. EOS 100D 18 MP zapewnia doskonałe zdjęcia i filmy — jest wyposażony w wizjer optyczny i intuicyjne elementy sterujące na ekranie dotykowym.
  • Bardzo mała, podręczna lustrzanka cyfrowa, która zapewnia wysoką jakość fotografii z niewielkim poziomem szumów
  • Rejestrowanie zdjęć 18 MP i filmu Full HD jednym aparatem
  • Szybka obsługa dzięki wizjerowi optycznemu i szybko reagującym elementom sterującym
  • Łatwa obsługa, duży ekran dotykowy
  • Szybkie i łatwe fotografowanie w trybie zaawansowanej automatyki ujęćMała lustrzanka,z którą nie będziesz chciał się rozstać
EOS 100D to w pełni funkcjonalna, szybka w działaniu lustrzanka cyfrowa, która jest również na tyle mała i lekka, że można zabrać ją wszędzie.
Więcej
Zwiń

Opinie - 100 Dziewczyn I Ja