1 TB Dysk - najlepsze oferty

Za krótko go posiadam by ocenić jego działalność. Jak na razie wszystko działa poprawnie. Oprogramowanie uruchomiło się bez problemu. Z zakupu jestem zadowolony.
1 TB Dysk ➤ Poznaj oferty na Taniomania.pl. Atrakcyjne ceny, popularne produkty i opinie użytkowników! Znajdź coś dla siebie.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2114 produktów - zobacz najlepsze oferty
JEST TO ORYGINALNY OPIS PRODUKTU Z SERWISU AMAZON-

Chroń swoje dane w każdej chwili i w każdym miejscu.
Przenośny dysk Backup Plus Slim firmy Seagate to prosty sposób aby za pomocą jednego kliknięcia móc chronić i korzystać ze wszystkich swoich cyfrowych danych.
- Elegancka, bardzo smukła i wytrzymała obudowa z metalu do pracy w każdych warunkach
- Dzięki aplikacji Mobile Backup firmy Seagate można tworzyć zapasowe kopie danych również bezpośrednio z urządzeń mobilnych
- Możliwość udostępniania treści pomiędzy komputerami PC i Mac

Łatwe zarządzanie ulubionymi danymi z każdego miejsca.
Z Seagate Dashboard możesz tworzyć kopie zapasowe wszystkich fotografii, filmów i nagrań wideo, w tym z plików, które są udostępniane w serwisach Facebook, Flickr i YouTube.

Plug & Play z super szybkim połączeniem.
Wystarczy podłączyć i gotowe - bez konieczności korzystania z dodatkowych źródeł zasilania.
Więcej
Zwiń
Dysk zewnętrzny Transcend StoreJet 25A3 TS1TSJ25A3W 1TB USB 3.0 Estetyczny, elegancki wygląd urządzenia Ochrona przed wstrząsami zapewniająca dodatkowe bezpieczeństwo Szybki transfer danych dzięki USB 3.0 Wygodne przechowywanie danych Dysk zewnętrzny Transcend StoreJet 25A3 to doskonały produkt, który pozwoli wam na bezpieczne gromadzenie i przechowywanie ważnych dokumentów oraz różnego rodzaju plików multimedialnych. Na obudowie Transcend StoreJet 25A3 znajdziecie specjalny przycisk umożliwiający bezpieczne odłączenie dysku od komputera, lub wykonanie szybkiej kopii zapasowej. To wygodne rozwiązanie nie tylko ułatwi wam pracę, ale również zapewni danym dodatkową ochronę. Dioda wokół przycisku informuje was na bieżąco o stanie urządzenia. Prawdziwy elegant w swojej klasie Ogromną zaletą urządzenia jest wyjątkowo solidna budowa - już nie będziecie musieli martwić się o bezpieczeństwo waszych cennych danych.
Więcej
Zwiń
Za krótko go posiadam by ocenić jego działalność. Jak na razie wszystko działa poprawnie. Oprogramowanie uruchomiło się bez problemu. Z zakupu jestem zadowolony.