1 TB Dysk - najlepsze oferty

Za krótko go posiadam by ocenić jego działalność. Jak na razie wszystko działa poprawnie. Oprogramowanie uruchomiło się bez problemu. Z zakupu jestem zadowolony.
1 TB Dysk ➤ Poznaj oferty na Taniomania.pl. Atrakcyjne ceny, popularne produkty i opinie użytkowników! Znajdź coś dla siebie.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2394 produkty - zobacz najlepsze oferty
JEST TO ORYGINALNY OPIS PRODUKTU Z SERWISU AMAZONToshiba hdtb103ek3aa stor.e, podstawowe informacje: zewnętrzny dysk twardy 2,5”, USB 3.0

- Doskonała dodatkowa pamięć masowa do PC, Xbox One lub PS4
Wprowadź swój numer modelu, aby upewnić się, czy jest dostępna wymagana pojemność
- 500 GB/1 TB/2 TB/3 TB
- Port USB 3.0 o wysokiej przepustowości.
- Zewnętrzny dysk twardy 2,5"
Więcej
Zwiń
Dysk zewnętrzny Transcend StoreJet 25A3 TS1TSJ25A3W 1TB USB 3.0 Estetyczny, elegancki wygląd urządzenia Ochrona przed wstrząsami zapewniająca dodatkowe bezpieczeństwo Szybki transfer danych dzięki USB 3.0 Wygodne przechowywanie danych Dysk zewnętrzny Transcend StoreJet 25A3 to doskonały produkt, który pozwoli wam na bezpieczne gromadzenie i przechowywanie ważnych dokumentów oraz różnego rodzaju plików multimedialnych. Na obudowie Transcend StoreJet 25A3 znajdziecie specjalny przycisk umożliwiający bezpieczne odłączenie dysku od komputera, lub wykonanie szybkiej kopii zapasowej. To wygodne rozwiązanie nie tylko ułatwi wam pracę, ale również zapewni danym dodatkową ochronę. Dioda wokół przycisku informuje was na bieżąco o stanie urządzenia. Prawdziwy elegant w swojej klasie Ogromną zaletą urządzenia jest wyjątkowo solidna budowa - już nie będziecie musieli martwić się o bezpieczeństwo waszych cennych danych.
Więcej
Zwiń
JEST TO ORYGINALNY OPIS PRODUKTU Z SERWISU AMAZONFestplattenkapazität: 1000 GB, Festplatten-Schnittstelle: Serial ATA III, Festplatten-Drehzahl: 5400 RPM. Energieverbrauch (lesen): 1,6 W, Energieverbrauch (schreiben): 1,7 W, Energieverbrauch (idle): 0,45 W. Breite: 69,8 mm, Höhe: 7 mm, Tiefe: 100,3 mm

Festplattenlaufwerk
Festplattenkapazität : 1000 GB
Festplatten-Drehzahl : 5400 RPM
Festplatten-Schnittstelle : Serial ATA III
Festplatten-Formfaktor : 2 5 Zoll
Gerätetyp : Hybrid-HDD
RoHS-Kompatibel : Ja
Więcej
Zwiń
Za krótko go posiadam by ocenić jego działalność. Jak na razie wszystko działa poprawnie. Oprogramowanie uruchomiło się bez problemu. Z zakupu jestem zadowolony.