Rejestratory jazdy - najlepsze oferty

Posidam produkt od kilku dni, fajnie się użytkuje. Podoba mi się funkcjonalność kamery samochodowej (dobra widoczność i jakość nagrań) połączona z nawigacją. Można zainstalować różne apki, więc teraz mam w aucie w pełni działający tablet, nawigację, kamerę...
Rejestratory jazdy w kategorii Akcesoria do samochodu. Najtańsze oferty i najlepsze marki Prestigio, XBLITZ, Mio, Tracer, Blow. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 433 produkty - zobacz najtańsze oferty
GOCLEVER DRIVE YANOSIK
Rozwiązanie dla kierowców, które łączy w sobie 4 funkcje: nawigacji GPS, wideorejestratora samochodowego, antyradaru i urządzenia mobilnego z Androidem.

Po pierwsze nawigacja
Preinstalowana offline-owa aplikacja nawigacyjna HERE z aktualnymi mapami Polski i Europy umożliwi Ci wybór najbardziej optymalnej trasy i bezproblemowe dotarcie do jej celu. Po rejestracji możesz pobrać dowolną mapę i cieszyć się podróżą. Urządzenie obsługuje standardy GPS i A-GPS, dzięki czemu sygnał jest zawsze stabilny. DRIVE jest dodatkowo wyposażony w moduł Bluetooth 4.0 Low Energy i radio FM.

Po drugie Anty-Radar
Ciesząca się uznaniem kierowców aplikacja on-line YANOSIK umożliwi omijanie korków i pomoże w zaplanowaniu trasy, a funkcja powiadamiania z powodzeniem zastąpi CB radio.
Więcej
Zwiń
Wideorejestrator Mio MiVue 658 zapewnia rejestrowanie codziennej podróży i zabezpiecza przed nieuczciwymi użytkownikami dróg bądź wandalami. 2,7 calowy wyświetlacz LCD zapewni łatwość obsługi i dobrą widoczność nagrywanego obrazu. Moduł GPS automatycznie zapisuje lokalizacje na nagrywanym wideo oraz inne parametry takie jak współrzędne, prędkość i kierunek jazdy. Dodatkowo posiada dożywotnią i aktualizowaną bazę fotoradarów.
Więcej
Zwiń
Intuicyjna obsługa Rejestrator MiVue 568 został wyposażony w ekran dotykowy i specjalnie zaprojektowane do niego menu, dzięki czemu obsługa jest łatwa, szybka i intuicyjna. Twój naoczny świadek, z wbudowanym modułem GPS MiVue 568 posiada wbudowany odbiornik GPS, który umożliwi Ci śledzenie przejechanych tras – rejestrowanie obrazu, kierunku, prędkości i współrzędnych geograficznych, a następnie synchronizowanie ich z Google Maps. Dodatkowo został on wyposażony w obrotowy uchwyt pozwalający ustawić kamerę w dowolnym kierunku. Pozycjonowanie GPS MiVue rejestruje obraz, a także lokalizację, kierunek, prędkość i współrzędne geograficzne. Dzięki temu otrzymujesz komplet informacji dotyczących przejechanej trasy. Natomiast aplikacja MiVue Manager pozwoli ci wyświetlić przebytą trasę w Google Maps. Zaawansowana optyka MiVue 568 wyposażono w bardzo czułą soczewkę obiektywu (F1.8), co zapewnia przejrzystość nagrań nawet przy słabym oświetleniu.
Więcej
Zwiń
Posidam produkt od kilku dni, fajnie się użytkuje. Podoba mi się funkcjonalność kamery samochodowej (dobra widoczność i jakość nagrań) połączona z nawigacją. Można zainstalować różne apki, więc teraz mam w aucie w pełni działający tablet, nawigację, kamerę...