Rejestratory jazdy - najlepsze oferty

Parametry rejestrowane przez Mio 568 mnie zaskoczyły. Jest wszystko, co trzeba. Jednak dla płynności obrazy karta class 10. Czytałem opinie negatywne, ale malkontentów, jak zwykle, nie brakuje. Jakość obrazu bdb. Wiadomo, że w nocy już nie, ale to nie powinno dziwić.
Rejestratory jazdy w kategorii Akcesoria do samochodu. Najtańsze oferty i najlepsze marki Prestigio, XBLITZ, Mio, Tracer, Blow. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 425 produktów - zobacz najtańsze oferty
Wideorejestrator Xblitz Bird T660Kamera samochodowa FullHD+ Karta pamięci 4GB gratis !!! Xblitz Bird T660 umożliwia nagrywanie przebiegu trasy w maksymalnejrozdzielczości FullHD 1920x1080 pikseli.oraz odtwarzanie zapisanego materiału na urządzeniu lub np.telewizorze poprzez wyjście HDMI. Dzięki nowemu urządzeniuXblitz każda podróż, będzie przebiegać pewnie.Czytelny wyświetlacz Ekran LCD gwarantuje doskonałej jakości obraz odtwarzanegomateriału. Urządzenie posiada także wbudowany mikrofon i głośnik, dzięki czemu wzależności od preferencji kierowcy, umożliwia uruchomienie funkcji rejestracji dźwięku. Rejestrator Bird posiada dodatkowe funkcje, którezwiększają komfort jego użytkowania. Dostępna jest opcja sekwencyjnegonagrywania lub też możliwość ciągłej rejestracji obrazu, która szczególnie przyda sięprzy okazji dłuższej podróży.Twój naoczny świadek wypadkuWiedeorejestrator jest świetnym uzupełnieniem wyposażenia samochodu. Dziękniemu każdy kierowca może czuć się bezpieczniej.
Więcej
Zwiń
Intuicyjna obsługa Rejestrator MiVue 568 został wyposażony w ekran dotykowy i specjalnie zaprojektowane do niego menu, dzięki czemu obsługa jest łatwa, szybka i intuicyjna. Twój naoczny świadek, z wbudowanym modułem GPS MiVue 568 posiada wbudowany odbiornik GPS, który umożliwi Ci śledzenie przejechanych tras – rejestrowanie obrazu, kierunku, prędkości i współrzędnych geograficznych, a następnie synchronizowanie ich z Google Maps. Dodatkowo został on wyposażony w obrotowy uchwyt pozwalający ustawić kamerę w dowolnym kierunku. Pozycjonowanie GPS MiVue rejestruje obraz, a także lokalizację, kierunek, prędkość i współrzędne geograficzne. Dzięki temu otrzymujesz komplet informacji dotyczących przejechanej trasy. Natomiast aplikacja MiVue Manager pozwoli ci wyświetlić przebytą trasę w Google Maps. Zaawansowana optyka MiVue 568 wyposażono w bardzo czułą soczewkę obiektywu (F1.8), co zapewnia przejrzystość nagrań nawet przy słabym oświetleniu.
Więcej
Zwiń
Wideorejestrator i nawigacja MIO Combo 5107 Mio Combo 5107 LM to unikatowe na rynku połączenie nawigacji i wideorejestratora - doskonałe rozwiązanie dla każdego podróżnika, który chciałby poczuć się bezpieczniej na drodze. Dzięki połączeniu funkcjonalności dwóch urządzeń pozwala zaoszczędzić pieniądze i miejsce w samochodzie. Wyposażony we wszystkie podstawowe cechy oprogramowania Mio Spirit oraz wybrane funkcje wideorejestratorów Mio MiVue jednocześnie wskazuje drogę i nagrywa. Mio Combo 5107 LM jako nawigacja: Ekran dotykowy 5 cali o rozdzielczości 800 x 480 pikseli Wbudowana pamięć 4GB Mapy 44 krajów Europy SmartRoutes™ z LearnMe™ Pro - inteligentne wyznaczanie tras na podstawie pory dnia, natężenia ruchu i preferencji kierowcy Funkcja Find My Car Tryb ciężarowy - nawigacja wytycza trasy z pominięciem zbyt wąskich mostów, tuneli, dróg z ograniczonym dostępem itp.
Więcej
Zwiń
Parametry rejestrowane przez Mio 568 mnie zaskoczyły. Jest wszystko, co trzeba. Jednak dla płynności obrazy karta class 10. Czytałem opinie negatywne, ale malkontentów, jak zwykle, nie brakuje. Jakość obrazu bdb. Wiadomo, że w nocy już nie, ale to nie powinno dziwić.