Rejestratory jazdy - najlepsze oferty

Kamera mała, poręczna porządnie wykonana. Posiada dwie przyssawki z/bez modułu GPS. Bardzo długi kabel pozwala na poprowadzenie go kolejno podsufitką słupkiem i dołem pod schowkiem aż do gniazda zapalniczki w takim samochodzie jak S-MAX i jeszcze zostaje zapas. Bardzo szeroki kąt widzenia
Rejestratory jazdy w kategorii Akcesoria do samochodu. Najtańsze oferty i najlepsze marki Prestigio, XBLITZ, Mio, Tracer, Blow. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 421 produktów - zobacz najtańsze oferty
GOCLEVER DRIVE YANOSIK Rozwiązanie dla kierowców, które łączy w sobie 4 funkcje: nawigacji GPS, wideorejestratora samochodowego, antyradaru i urządzenia mobilnego z Androidem. Po pierwsze nawigacja Preinstalowana offline-owa aplikacja nawigacyjna HERE z aktualnymi mapami Polski i Europy umożliwi Ci wybór najbardziej optymalnej trasy i bezproblemowe dotarcie do jej celu. Po rejestracji możesz pobrać dowolną mapę i cieszyć się podróżą. Urządzenie obsługuje standardy GPS i A-GPS, dzięki czemu sygnał jest zawsze stabilny. DRIVE jest dodatkowo wyposażony w moduł Bluetooth 4.0 Low Energy i radio FM. Po drugie Anty-Radar Ciesząca się uznaniem kierowców aplikacja on-line YANOSIK umożliwi omijanie korków i pomoże w zaplanowaniu trasy, a funkcja powiadamiania z powodzeniem zastąpi CB radio. Mapa on-line YANOSIK to także ostrzeżenia o fotoradarach, patrolach policji, wypadkach, remontach i miejscach częstych kontroli – tym samym kierowca omija korki, a kierowcę omijają mandaty.
Więcej
Zwiń
KAMERA SAMOCHODOWA OVERMAX FULL HD Z FUNKCJĄ GPSKamera w metalowej obudowie, posiada szereg nowoczesnych rozwiązań, które przydadzą się każdemu kierowcy. Wbudowany GPS pozwoli na dokładne określenie swojej pozycji, a system WDR (Wide Dynamic Range) sprawi, że żaden detal nie umknie obiektywowi kamery. Kamera nagrywa w rozdzielczości Full HD (1920*1080p) 30 fps! Znakomitą jakość gwarantuje zastosowanie 6 szklanych obiektywów i niezwykle czułego sensora AR0330. Dzięki temu obraz charakteryzuje się nie tylko wysoką szczegółowością, ale także dużą płynnością. Automatyczna konwersja H.264 daje najwyższą jakość przy zachowaniu niewielkiej objętości plików wideo. Cechy produktu:W pełni automatyczna kamera samochodowa.Moduł GPS - rejestruje historię przebytej trasy na mapie Kamera uruchamia się w momencie przekręcenia stacyjki.Wbudowany detektor uruchamia nagranie równo z wykryciem ruchu i startem pojazdu.Możliwość rozbudowy pamięci do 32 GB o kartę pamięci.
Więcej
Zwiń
Intuicyjna obsługa Rejestrator MiVue 568 został wyposażony w ekran dotykowy i specjalnie zaprojektowane do niego menu, dzięki czemu obsługa jest łatwa, szybka i intuicyjna. Twój naoczny świadek, z wbudowanym modułem GPS MiVue 568 posiada wbudowany odbiornik GPS, który umożliwi Ci śledzenie przejechanych tras – rejestrowanie obrazu, kierunku, prędkości i współrzędnych geograficznych, a następnie synchronizowanie ich z Google Maps. Dodatkowo został on wyposażony w obrotowy uchwyt pozwalający ustawić kamerę w dowolnym kierunku. Pozycjonowanie GPS MiVue rejestruje obraz, a także lokalizację, kierunek, prędkość i współrzędne geograficzne. Dzięki temu otrzymujesz komplet informacji dotyczących przejechanej trasy. Natomiast aplikacja MiVue Manager pozwoli ci wyświetlić przebytą trasę w Google Maps. Zaawansowana optyka MiVue 568 wyposażono w bardzo czułą soczewkę obiektywu (F1.8), co zapewnia przejrzystość nagrań nawet przy słabym oświetleniu.
Więcej
Zwiń
Kamera mała, poręczna porządnie wykonana. Posiada dwie przyssawki z/bez modułu GPS. Bardzo długi kabel pozwala na poprowadzenie go kolejno podsufitką słupkiem i dołem pod schowkiem aż do gniazda zapalniczki w takim samochodzie jak S-MAX i jeszcze zostaje zapas. Bardzo szeroki kąt widzenia