Rejestratory jazdy - najlepsze oferty

Polecam , wysoka jakośc urządzenia jedzilem na kamerce HD ,różnica jest kolosalna . Super Desgin , to urządzenie wygląda w aucie . Parametry techniczne , sa bardzo wysokiej jakości , nagrane filmy sa wyrazne nawet w nocy . Polecam kazdemu
Rejestratory jazdy w kategorii Akcesoria do samochodu. Najtańsze oferty i najlepsze marki Prestigio, XBLITZ, Mio, Tracer, Blow. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 396 produktów - zobacz najlepsze oferty
Dlaczego potrzebujesz wideorejestratora NAVITEL? Dowód w przypadku nieszczęśliwego zdarzenia – Kamery Navitel nie tylko rejestrują Twoją codzienną podróż autem, ale też stworzone są do tego, aby zapisywać niepożądane zdarzenia jak np. wypadki. Kamera zapisze i zabezpieczy nagranie tuż przed wydarzeniem, jak i po nim. Zabezpiecz się przed nieuczciwymi użytkownikami dróg. Zapis z wideorejestratora Navitel stanowić może dowód w sprawie o np. próbę wyłudzenia odszkodowania lub też ukazać kto był prawdziwym sprawcą wypadku. Czasem, gdy nie masz świadków zdarzenia, Twoim jedynym może okazać się kamerka Navitel R800. Dane Techniczne : Ekran 4 cale w technologii IPS o rozdzielczości 800x480 – oferuje łatwość i szybkość obsługi urządzenia. Rozdzielczość nagrywania 1920x1080 / 30 fps – w najlepszej technologii kompresji obrazu H.264 zapewnia najlepsze parametry nagrania i odtwarzania przy małym rozmiarze pliku.
Więcej
Zwiń
Dlaczego potrzebujesz wideorejestratora NAVITEL? Dowód w przypadku nieszczęśliwego zdarzenia – Kamery Navitel nie tylko rejestrują Twoją codzienną podróż autem, ale też stworzone są do tego, aby zapisywać niepożądane zdarzenia jak np. wypadki. Kamera zapisze i zabezpieczy nagranie tuż przed wydarzeniem, jak i po nim. Zabezpiecz się przed nieuczciwymi użytkownikami dróg. Zapis z wideorejestratora Navitel stanowić może dowód w sprawie o np. próbę wyłudzenia odszkodowania lub też ukazać kto był prawdziwym sprawcą wypadku. Czasem, gdy nie masz świadków zdarzenia, Twoim jedynym może okazać się kamerka Navitel R600. Dane Techniczne : Dzięki zastosowanemu Sensorowi optycznemu SONY urządzenie nagrywa najwyższej jakości materiał w najgorszych warunkach oswietlenia. Ekran 2 cale w technologii IPS o rozdzielczości 900x240 pikseli – oferuje łatwość i szybkość obsługi urządzenia. Rozdzielczość nagrywania 1920x1080 / 30 fps – w najlepszej technologii kompresji obrazu H.
Więcej
Zwiń
Nagrywanie zdarzeń

Gdy Czujnik wstrząsów wykryje nagłą zmianę ruchu, MiVue zapisze nagranie ze zdarzenia i zabezpieczy je przed skasowaniem / nadpisaniem.

1080p Full HD

Szerokokątna kamera o kacie widzenia 130° bez martwej strefy nagra filmy w 1080p Full HD. Pliki zapisane z użyciem technologii H.264 zapewniadoskonała jakość obrazu przy możliwie małym rozmiarze.

Specyfikacja produktu
Producent Mio
Gwarancja 2 lata w serwisie zewnętrznym
jakość nagrywania filmów Full HD
rozdzielczość wideo 1920 x 1080p
format nośnika karta pamięci micro SD
kąt widzenia 130 stopnie
wyświetlacz LCD tak
przekątna ekranu LCD 2.
Więcej
Zwiń
Polecam , wysoka jakośc urządzenia jedzilem na kamerce HD ,różnica jest kolosalna . Super Desgin , to urządzenie wygląda w aucie . Parametry techniczne , sa bardzo wysokiej jakości , nagrane filmy sa wyrazne nawet w nocy . Polecam kazdemu