Zolpic - najlepsze oferty

Zolpic już od 33,99 💲 Poznaj oferty na Taniomania.pl. Atrakcyjne ceny, popularne produkty i opinie użytkowników! Znajdź coś dla siebie.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
Zmywarka WHIRLPOOL WIO 3T133 PE 6.5 o szerokości 59.8 cm w klasie energetycznej A+++. Urządzenie posiada technologię 6 zmysł oraz funkcję Multizone. Zmywarka może jednorazowo pomieścić 14 kompletów naczyń. Roczne zużycie wody wynosi 1820 l, a energii wynosi 238 kw/h.
Więcej
Zwiń
Pędzące żółwie – planszowa gra rodzinna
Żółwie zwykle się nigdzie nie śpieszą, ale kiedy w polu widzenia pojawia się apetyczna sałatka z liści po drugiej stronie łąki, zaczynają wyciągać swoje krótkie nóżki! Jednakże żółwiki nie są długodystansowcami, więc od czasu do czasu muszą odpocząć, najchętniej na grzbiecie innego żółwia, który może je przy okazji podwieźć. Sprawdź, czy jesteś w stanie zmusić swojego żółwia do szybszego biegu. "Wyścig do sałaty" to świetna rozrywka dla całej rodziny. Dzięki prostym zasadom, mogą w nią grać już dzieci 5 letnie. Emocje gwarantowane!

Pędzące żółwie – zasady gry
Należy rozłożyć planszę, a następnie ustawić wszystkie żółwie w jednym szeregu obok siebie na polu startu. Niezależnie od liczby graczy, w grze biorą udział wszystkie figurki żółwi. Płytki z żółwiami należy położyć rysunkami do dołu i wymieszać. Każdy z graczy losuje po jednej płytce i sprawdza kolor swojego żółwia.
Więcej
Zwiń
*SHORTDESC*
Dane techniczne:

Model silnika: KS 240
Moc silnika KM: 7.0
Pojemność silnika cm3: 212
Rodzaj silnika: benzynowy
Szerokość obróbki cm: ? 105
Maksymalna głębokość obróbki cm: ? 31
Pojemność zbiornika paliwa l: 3.6
Pojemność zbiornika oleju l: 0.6
Ilość oleju w przekładni l: 1.2
Skrzynia biegów: Pasowa, łańcuchowa
Liczba prędkości: +2 +1 0 -1
Funkcja rewersu: +
Regulacja rękojeści: Pionowa, Pozioma
Koła transportowe: Niskoprofilowe koła bezdętkowe lub kóła pneumatyczne
Poziom mocy akustycznej Lpa (7m)/Lwa, dB: 73/98

*LONGDESC*
Kultywatory benzynowe marki „Könner & Söhnen" z napędem pasowym o mocy 7 KM nadają się do obróbki wszystkich rodzajów gleby, od luźnej do dziewiczej gliny.
Są to praktyczne, niezawodne i wielofunkcyjne urządzenia rolnicze, przeznaczone do rozwiązywania wielu problemów - uprawy roli różnej twardości, sadzenia roślin, żniw, walcowania itd.
Więcej
Zwiń

Opinie - Zolpic