Harman Kardon - Zestawy kina domowego - najlepsze oferty

Bardzo ładnie się prezentuje, gra dość głośno dźwięk jest czysty, wszystko dobrze dobrane, subwoofer ładnie się spisuje odkręcony do połowy i wystarcza ;) jeżeli szukasz czegoś co zajmie mało miejsca i jest w rozsądnej cenie, to właśnie taki zestaw,
Produkty Harman Kardon w kategorii Zestawy kina domowego (Video). Największy wybór z oferty Harman Kardon, najniższe ceny w sklepach internetowych znajdziesz na Taniomanii.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 160 produktów - zobacz najlepsze oferty
Zestaw kina domowego Harman Kardon BDS 885S

W zestawie adapter systemu multiroom - Harman Omni Adapt.

Umożliwia dostęp do serwisów muzycznych Tidal, Deezer oraz komunikację z innymi elementami systemu OmniKompletny system multimedialny kina domowego 5.1, wbudowany Bluetooth, Apple AirPlay, USB, DLNA, Wi-Fi, vTuner, Spotify Connect, 4K

Harman Kardon BDS 885S to wysoce wydajny, 5.1-kanałowy system kina domowego o mocy 525 W, z technologią 4K Blu-ray, który w sposób naturalny łączy w sobie technologie cyfrowe i te bardziej tradycyjne. Podnieś jakość nagrań na płytach Blue-ray i unowocześnij swoje kino domowe tak, aby cieszyć się rozdzielczością 4K w telewizorze UHD. Lub strumieniuj zawartość multimedialną bezprzewodowo za pomocą Spotify Connect, Bluetooth®, Airplay, DLNA oraz wbudowanych aplikacji, takich jak YouTube.
Więcej
Zwiń
Zmień swój salon w prywatną salę kinową
Ten wysokiej klasy amplituner 5.1 o mocy 425 W pozwala na korzystanie z szerokiej gamy możliwości związanych ze słuchaniem ulubionej muzyki oraz oglądaniem ulubionych filmów i programów telewizyjnych

Istnieje wiele sposobów przechowywania plików multimedialnych i korzystania z nich – można w tym celu używać m.in. zewnętrznych dysków twardych, tunerów telewizji kablowej i smartfonów. Jeśli jednak nie możesz uzyskać dostępu do tych plików za pomocą swojego amplitunera, staje się on bezużyteczny. Amplituner Harman Kardon® AVR 161 pozwala w łatwy sposób korzystać z ulubionych plików. Ten sieciowy amplituner 5.1 o mocy 425 W oferuje wiele opcji korzystania z plików multimedialnych.
Więcej
Zwiń
Zestaw Amplituner sieciowy AVR 151 + zestaw głośnikowy HKTS 5

Lżejsza konstrukcja. Potężniejszydźwięk

Dzięki wydajnemu amplitunerowi o mocy 375 W z systemem kanałów 5.1 muzyka oraz ścieżki dźwiękowe filmów i programów telewizyjnych brzmią lepiej niż kiedykolwiek.

Niezależnie od tego, czy korzystasz z odtwarzacza Blu-ray™, tunera telewizji kablowej HD czy konsoli do gier, chcesz uzyskać najlepszą możliwą jakość obrazu i dźwięku. Potrzebujesz też prostego sposobu podłączania tych urządzeń. Harman Kardon® AVR 151 to sieciowy amplituner 5.1 wyposażony w cztery wejścia HDMI® z obsługą 3D z funkcją 4K Pass-Through – wystarczy podłączyć urządzenie.

Dzięki zgodności ze standardem DLNA® 1.5 możesz strumieniowo przesyłać dźwięk z urządzeń połączonych z siecią, a wbudowane radio internetowe vTuner™ pozwala na łączenie się ze źródłami rozrywki audio dostępnymi za pośrednictwem Internetu.
Więcej
Zwiń
Bardzo ładnie się prezentuje, gra dość głośno dźwięk jest czysty, wszystko dobrze dobrane, subwoofer ładnie się spisuje odkręcony do połowy i wystarcza ;) jeżeli szukasz czegoś co zajmie mało miejsca i jest w rozsądnej cenie, to właśnie taki zestaw,