Harman Kardon - Zestawy kina domowego - najlepsze oferty

Bardzo ładnie się prezentuje, gra dość głośno dźwięk jest czysty, wszystko dobrze dobrane, subwoofer ładnie się spisuje odkręcony do połowy i wystarcza ;) jeżeli szukasz czegoś co zajmie mało miejsca i jest w rozsądnej cenie, to właśnie taki zestaw,
Produkty Harman Kardon w kategorii Zestawy kina domowego (Video). Największy wybór z oferty Harman Kardon, najniższe ceny w sklepach internetowych znajdziesz na Taniomanii.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 167 produktów - zobacz najlepsze oferty
Zmień swój salon w prywatną salę kinową
Ten wysokiej klasy amplituner 5.1 o mocy 425 W pozwala na korzystanie z szerokiej gamy możliwości związanych ze słuchaniem ulubionej muzyki oraz oglądaniem ulubionych filmów i programów telewizyjnych

Istnieje wiele sposobów przechowywania plików multimedialnych i korzystania z nich – można w tym celu używać m.in. zewnętrznych dysków twardych, tunerów telewizji kablowej i smartfonów. Jeśli jednak nie możesz uzyskać dostępu do tych plików za pomocą swojego amplitunera, staje się on bezużyteczny. Amplituner Harman Kardon® AVR 161 pozwala w łatwy sposób korzystać z ulubionych plików. Ten sieciowy amplituner 5.1 o mocy 425 W oferuje wiele opcji korzystania z plików multimedialnych.
Więcej
Zwiń
Zestaw Amplituner sieciowy AVR 151 + zestaw głośnikowy HKTS 5

Lżejsza konstrukcja. Potężniejszydźwięk

Dzięki wydajnemu amplitunerowi o mocy 375 W z systemem kanałów 5.1 muzyka oraz ścieżki dźwiękowe filmów i programów telewizyjnych brzmią lepiej niż kiedykolwiek.

Niezależnie od tego, czy korzystasz z odtwarzacza Blu-ray™, tunera telewizji kablowej HD czy konsoli do gier, chcesz uzyskać najlepszą możliwą jakość obrazu i dźwięku. Potrzebujesz też prostego sposobu podłączania tych urządzeń. Harman Kardon® AVR 151 to sieciowy amplituner 5.1 wyposażony w cztery wejścia HDMI® z obsługą 3D z funkcją 4K Pass-Through – wystarczy podłączyć urządzenie.

Dzięki zgodności ze standardem DLNA® 1.5 możesz strumieniowo przesyłać dźwięk z urządzeń połączonych z siecią, a wbudowane radio internetowe vTuner™ pozwala na łączenie się ze źródłami rozrywki audio dostępnymi za pośrednictwem Internetu.
Więcej
Zwiń
Zestaw kina domowego Harman Kardon BDS 885S

W zestawie adapter systemu multiroom - Harman Omni Adapt.

Umożliwia dostęp do serwisów muzycznych Tidal, Deezer oraz komunikację z innymi elementami systemu OmniKompletny system multimedialny kina domowego 5.1, wbudowany Bluetooth, Apple AirPlay, USB, DLNA, Wi-Fi, vTuner, Spotify Connect, 4K

Harman Kardon BDS 885S to wysoce wydajny, 5.1-kanałowy system kina domowego o mocy 525 W, z technologią 4K Blu-ray, który w sposób naturalny łączy w sobie technologie cyfrowe i te bardziej tradycyjne. Podnieś jakość nagrań na płytach Blue-ray i unowocześnij swoje kino domowe tak, aby cieszyć się rozdzielczością 4K w telewizorze UHD. Lub strumieniuj zawartość multimedialną bezprzewodowo za pomocą Spotify Connect, Bluetooth®, Airplay, DLNA oraz wbudowanych aplikacji, takich jak YouTube.
Więcej
Zwiń
Bardzo ładnie się prezentuje, gra dość głośno dźwięk jest czysty, wszystko dobrze dobrane, subwoofer ładnie się spisuje odkręcony do połowy i wystarcza ;) jeżeli szukasz czegoś co zajmie mało miejsca i jest w rozsądnej cenie, to właśnie taki zestaw,