Zestaw wierteł do drewna - najlepsze oferty

Znajdź to czego potrzebujesz! Zestaw wierteł do drewna w najtńszych cenach na rynku. Sprawdź setki ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 144 produkty - zobacz najlepsze oferty
EXTOL CRAFT Zestaw wierteł do drewna z pogłębiaczem i ogranicznikiem, 4szt 20206

Rozmiar: 3-4-5-6-mm
Długość: 79-94mm
Do drewna
W drewnianej skrzynce

Zdjęcie poglądowe
Więcej
Zwiń
Zestaw wierteł do drewna przeznaczony jest do tworzenia otworów różnej wielkości w drewnie. Produkt wykonany jest ze stali węglowej która wyróżnia się trwałością i wytrzymałością. Nawet po długiej pracy wiertła są równie skuteczne i sprawne. Produkt nadaje się do prac budowlanych wykończeniowych remontowych i warsztatowych. W zestawie znajduje się aż 35 sztuk wierteł dzięki czemu masz pełen przekrój możliwych wielkości otworów.
Więcej
Zwiń
Opis produktu:
  • Zestaw wierteł Blue Groove 6x firmy Irwin jest idealny do wiercenia w drewnie i osiąga 6 razy większą szybkość penetracji niż standardowe wiertła.
  • Potrójna spirala zapewnia szybsze odprowadzanie wiórów, a śrubowe końcówki łatwość obsługi i przewiercania. Tnące nacinaki umożliwiają wiercenie równych otworów bez wyłamywania drewna.
  • Stożkowa spirala zmniejsza ryzyko zaklinowania się wiertła. Hartowane na całej długości dla większej wytrzymałości.


Wyposażenie standardowe:

Zestaw wierteł Blue Groove 6x firmy Irwin zawiera 6 sztuk w następujących rozmiarach: 16; 18; 20; 22; 25; 32 mm. Dostarczany jest w twardym etui, które ułatwia transport i przechowywanie.
Więcej
Zwiń
precyzyjne otwory z dokładnym wgłębieniem na łepek wkrętu. Warto poświęcić chwilę na ustawienie głębokości, ale potem robota idzie jak po maśle. Przyznam, że o wyborze zdecydowała śmieszna cena. Wynikające z niej niskie oczekiwania zostały spełnione z duża nadwyżką.

Opinie - Zestaw wierteł do drewna