Zestaw lekarski fisher price - najlepsze oferty

Znajdź to czego potrzebujesz! Zestaw lekarski fisher price w najtńszych cenach na rynku. Sprawdź setki ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 297 produktów - zobacz najlepsze oferty
Fisher Price Tomek i Przyjaciele Adventures FBC59 Karol w kamieniołomie Fioletowa lokomotywa Karol ma dzisiaj bardzo ważne zadanie – musi popracować w kamieniołomie. W jaki sposób przetransportować ciężki budulec? Na szczęście, Karol posiada doczepiany brązowy wagonik, do którego można załadować kamienne kule. Przejeżdżając przez bramę kamieniołomu widzimy obracane koło zębate, które zsuwa kamień na pomarańczową zjeżdżalnię, do której Karol musi podjechać. Zestaw zawiera wszystko, co niezbędne do zabawy! Znajdziemy w nim komplet torów, z których ułożymy klasyczną ósemkę. Po środku ustawimy bramę kamieniołomu ze zjeżdżalnią i rampą do załadunku. Zestaw można rozszerzyć o inne komplety torów z serii Adventures, a Karolowi ruszą na pomoc inne lokomotywy z naszej kolekcji metalowo-plastikowych, die-castowych kolejek Adventures. Zestaw jest kompatybilny z pozostałymi produktami z serii Tomek i Przyjaciele Adventures.
Więcej
Zwiń
Zestaw kolejka z torami oraz mostem zwodzonym z serii TOMEK I PRZYJACIELE od firmy Mattel ucieszą każdego małego fana popularnej bajki o pomocnych lokomotywach z wyspy Sodor. Dzięki niemu Twoje dziecko będzie mogło przez wiele godzin odtwarzać ulubione scenki z serialu „Tomek i Przyjaciele”. W prezentowanym komplecie znajduje się lokomotywka Tomka z napędem, łódka Szypra do popychania, a także most, który można podnosić za pomocą dźwigni.

Dzięki zestawowi Most zwodzony z linii Tomek i Przyjaciele od Fisher-Price dzieci mogą pomóc Tomkowi i Szyprowi bezpiecznie przeprawić się na drugą stronę i dobić do brzegu! Maluchy mogą popychać łódkę wzdłuż toru lub doczepić ją do Tomka, by razem ruszyli w podróż wokół wyspy Sodor! Następnie, gdy dotrą do przeprawy, dzięki zwodzonemu mostowi dostaną się na drugą stronę! Zabawę można powtarzać bez końca.
Więcej
Zwiń
Idealne klocki dla dziecka już od pierwszego roku życia. Seria First Builders od Mega Bloks to najwyższa Kanadyjska jakość. Torby klocków Mega Bloks First Builders, to zdobywcy wielu międzynarodowych i prestiżowych wyróżnień. Zostały one docenione za ich funkcjonalność i nieoceniony pozytywny wpływ na rozwój dziecka w obszarach kreatywności, motoryki i mechanizmów poznawczych. Ten wspaniały zestaw barwnych klocków zapakowany w ekologiczną (wolna od PVC), zapinaną na suwak torbę to idealny prezent dla każdego Malucha. Duże i wygodne klocki świetnie nadają się dla najmłodszych "konstruktorów", czerpiących inspirację z otaczającej rzeczywistości. Ta 60 elementowa torba klocków ze względu na kolorystykę dedykowana jest przede wszystkim dla chłopców (dostępne są także wersje dla dziewczynek). Jest to doskonały prezent zarówno na start jak i na rozbudowę już istniejącego zestawu klocków Mega Bloks First Builders.
Więcej
Zwiń

Opinie - Zestaw lekarski fisher price