Zegarki Sportowe Cyber Monday - najlepsze oferty

Zegarki Sportowe Cyber Monday z okazji Cyber Monday już od 5,48 💲 Poznaj oferty na Taniomania.pl. Atrakcyjne ceny, popularne produkty i opinie użytkowników! Znajdź coś dla siebie. Sprawdź pozostałe promocje z okazji Cyber Monday 2020 na Ceneo.pl
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
Lorus RT355GX9 to męski zegarek sportowy z bardzo dokładnym mechanizmem kwarcowym wyposażonym chronograf i datownik oraz wskazanie czasu w trybie 24h. Dzięki tym funkcjom możemy go wykorzystać podczas aktywności fizycznej. Koperta tego modelu wykonana jest ze stali nierdzewnej i osadzono w niej trwałe szkło mineralne. Jasna tarcza idealnie kontrastuje z oznaczeniami godzin co sprawia, że jest czytelna. Uzupełnieniem całości jest czarny bezel z podziałką tachometryczną. Wodoszczelność 100M oznacza, że model ten może być naszym nieodłącznym wyposażeniem przy uprawianiu sportów wodnych takich jak np. pływanie i nurkowanie bez akwalungu.
Więcej
Zwiń
Zegarek męski PU-PT3045X1 marki Pulsar to ciekawa propozycja dla ludzi ceniących sobie dbałość o detale a także sprawne zachowanie mechanizmów.
Pulsar to zegarki, które inspirację czerpią z podróży kosmicznych. Zegarki te na początku dostępne były w najlepszych sklepach jubilerskich w cenach, za które można było kupić nowe auto. Pulsar miał również swoje pięć minut w filmach z Jamesem Bondem w odcinku "Live and Let Die". Można powiedzieć, jeżeli cenisz wyjątkowy design oraz bardzo wysoką jakość produkcji to zegarki Pulsar będą dokładnie takim rozwiązaniem.
Model PU-PT3045X1 posiada mechanizm zasilany klasyczną baterią kwarcową. Wytrzymała bransoleta wytworzona ze stali nierdzewnej zapewnia wysoką jakość i trwałość.
W tym modelu kopertę wykonano ze stali nierdzewnej która zapewnia wysoką odporność na czynniki atmosferyczne oraz np. korozję. Datownik w który wyposażony jest zegarek zapewnia sprawdzenie bieżącej daty.
Więcej
Zwiń
Jest to bardzo dobry produkt jak na moje wymagania. Zaznaczam, że jestem amatorem biegu, jazdy na rowerze, pływania. Dla mnie wadą, że posiada tylko jeden alarm, pomimo że w obecnych urządzeniach nie ma większego problemu żeby można było ustawić sobie np. trzy alarmy. Łączność GPS jest rewelacyjna, do tej pory czas reakcji to 2-5 sek.

Opinie - Zegarki Sportowe Cyber Monday