Załóż SIĘ - najlepsze oferty

Załóż SIĘ ➤ Poznaj oferty na Taniomania.pl. Atrakcyjne ceny, popularne produkty i opinie użytkowników! Znajdź coś dla siebie.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 10 produktów - zobacz najlepsze oferty
Założysz się? -

To wyjątkowa gra towarzyska,

w którą gramy w parach i mamy dwa zestawy kart z pytaniami, a raczej zadaniami.

Więc może zacznijmy od początku.

Rozpakowujemy pudełko.

A w nim znajduje się:plansza do gry, 2 zestawy kart -

jedne z pytaniami umysłowymi, a drugie z zadaniami sprawnościowymi, kostka do gry, pionki,

karty-punkty służące do zakładania się o wynik oraz 3 klepsydry, które będą służyć do odmierzania czasu podczas wykonywania zadań.

Zabawę zaczniemy od dobrana się w pary.

Następnie przyjdzie nam rozłożyć planszę, wybrać kolory pionków oraz grupę, która będzie zaczynać rozgrywkę.

Gra polega nie tylko na wykonywaniu zadań i odpowiadaniu na pytania, ale również na zakładaniu się pozostałych graczy.
Więcej
Zwiń
TACTIC - Gra Towarzyska i Planszowa - ZAŁOŻYSZ SIĘ? - 2.0 - 55089
Gra planszowa ZAŁOŻYSZ SIĘ? to proste, klarowne zasady, atrakcyjne założenia oraz uniwersalność – to wszystko sprawia, że zajmuje i bawi zarówno starszych jak i młodszych graczy! To już druga edycja tej gry, co oznacza...nowe wyzwania i emocje.
Do gry zasiada od trzech do sześciu graczy, a każda rozgrywka trwa około 45 minut. Rozstawiamy planszę, rozdajemy po pionku, odpowiednią ilość sztucznych banknotów i zaczynamy: pora udowodnić, że jesteśmy mistrzami nie tylko w słownych, ale także sprawnościowych potyczkach. Do dyspozycji będą dwa rodzaje kart - z pytaniami i zadaniami. Karta, którą wylosujemy określa co musimy zrobić i w jakim czasie lub na jakie pytanie musimy odpowiedzieć. Pozostali gracze obstawiają czy uda nam się wykonać zadanie z karty, czy też nie. Za każde dobrze obstawione pytanie wzbogacamy się o dodatkowe punkty.
Więcej
Zwiń
Gra Tactic Założysz sie? Party. Doskonała gra towarzyska. Wspaniała gra towarzyska, która sprawdzi się idealnie podczas imprez ze znajomymi Zawodnicy obstawiają między sobą niepowodzenia, odpowiadają na pytania oraz wykonują zadania aktorskie W czasie gry uczestnicy rozwijają logiczne myślenie oraz umiejętność właściwego podejmowania decyzji Doskonała gra towarzyska Doskonała gra towarzyska, która sprawdzi się idealnie podczas imprez ze znajomymi. Jest ona doskonałym sposobem na miłe spędzanie czasu i integrację. Nowa edycja impreza wprowadza bardziej zabawne zadania oraz pytania, które dostarczą młodym ludziom dużo uśmiechu oraz radości. Wszyscy zawodnicy będą mieli lepszą okazję na poznanie się i sprawdzenie w wielu sytuacjach. Wykonuj zadania i odpowiadaj na pytania Głównym celem gry jest zebranie największej liczby punktów liczonych w pieniądzach. Zawodnicy obstawiają między sobą niepowodzenia innych uczestników, podczas wykonywania zadań.
Więcej
Zwiń
spełnia moje oczekiwania

Opinie - Załóż SIĘ