Zabawy dla niemowląt - najlepsze oferty

Zabawy dla niemowląt na Taniomania.pl zaoszczędź swój czas i pieniądze. Wybieraj spośród najlepszych ofert przygotowanych z myślą o Tobie. Kupuj produkty najwyższej jakości nie przepłacając!
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
Kontrastowa mata edukacyjna SENSORY TOYS posiada elementy interaktywne, które zajmą dziecko na długi czas. Mata w kontrastowych kolorach jest idealna dla dziecka już od pierwszych chwil, ponieważ dziecko na początku widzi tylko kontrasty. Mata wypełniona jest warstwą ociepliny, która izoluje malca od chłodnej podłogi. Mata rośnie razem z dzieckiem, może służyć jako kojec, klasyczna mata z zabawkami na pałąkach oraz mata bez pałąków. Wyposażona jest w 5 zabawek: grzechotki, gryzaki, lusterka. Dodatkową atrakcją jest duże odpinane lusterko, kóre można przypiąć w dowolnym miejscu. Zabawki z pałąków można odpiąć i podać dziecku do zabawy. Mata przeznaczona jest dla dzieci 0m+. Do maty pasują inne zabawki z kolekcji SENSORY TOYS np. zawieszka do wózka , którą bez trudu można zamontować na pałąkach.
Na pałąkach umieszczono 5 pluszowych i plastikowych zabawek dźwiękowych. Na macie znajduje się lusterko, pozytywka, szeleszczące kółeczka, kontrastowe tasiemki.
Więcej
Zwiń
Canpol Mata/kojec do zabaw „Wesoła farma” 2/287

Miękka tkanina z ociepliną w środku

Złożone brzegi maty tworzą "płotek"

Podwójny pałąk

Szeleszczące elementy

Grzechotka, lusterko, pluszowe zawieszki

Zróżnicowana tekstura

Średnica podstawowa: 76 cm

Średnica po rozłożeniu: 98 cm

Wysokość pałąków w miejscu złączenia: 50 cm

Mata do zabawy z funkcją kojca „Wesoła farma” wykonana jest z miękkiej, kolorowej tkaniny z ociepliną w środku. Wyposażona w atrakcyjne elementy oraz różnorodne kolory zachęci maluchy do rozwijającej aktywności. Rozłóż ją w salonie, aby stworzyć przytulny i bezpieczny kącik zabawy dla swojego małego odkrywcy. Po zapięciu brzegów za pomocą silnych rzepów, mata przekształci się w bezpieczny kojec, z którego maluch się nie wyturla.

Oferta dotyczy maty przedstawionej na poniższym zdjęciu w dwóch ujęciach (złożone boczki oraz rozłożone).
Więcej
Zwiń
Marka Tiny Love stworzyła stylową matę do zabawy, która podsyci
u Twojego dziecka wrodzoną zdolność do odkrywania.


Wspieraj rozwój swojego dziecka w dobrym stylu!

Najlepsza mata dla noworodków
Noworodki potrafią rozróżniać jedynie skrajne kontrasty, dlatego czarno-biała grafika tak dobrze na nie wpływa, ponieważ jest dużo łatwiejsza do wykrycia i wspiera rozwój wzroku i mózgu

Jedyna taka mata, która została stworzona z myślą o rozwoju noworodków:
  • Biało-czarne kolory od pierwszego dnia będą stymulować wzrok dziecka
  • Duże oczy & uśmiechnięte twarze w konstrastujących kolorach dużo bardziej przykuwają uwagę dziecka i ułatwiają mu skupianie się na danym
Więcej
Zwiń

Opinie - Zabawy dla niemowląt