Zabawki tomek i przyjaciele zestawy - najlepsze oferty

Znajdź to czego potrzebujesz! Zabawki tomek i przyjaciele zestawy w najtńszych cenach na rynku. Sprawdź setki ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 108 produktów - zobacz najlepsze oferty
Zestaw kolejka z torami oraz mostem zwodzonym z serii TOMEK I PRZYJACIELE od firmy Mattel ucieszą każdego małego fana popularnej bajki o pomocnych lokomotywach z wyspy Sodor. Dzięki niemu Twoje dziecko będzie mogło przez wiele godzin odtwarzać ulubione scenki z serialu „Tomek i Przyjaciele”. W prezentowanym komplecie znajduje się lokomotywka Tomka z napędem, łódka Szypra do popychania, a także most, który można podnosić za pomocą dźwigni.

Dzięki zestawowi Most zwodzony z linii Tomek i Przyjaciele od Fisher-Price dzieci mogą pomóc Tomkowi i Szyprowi bezpiecznie przeprawić się na drugą stronę i dobić do brzegu! Maluchy mogą popychać łódkę wzdłuż toru lub doczepić ją do Tomka, by razem ruszyli w podróż wokół wyspy Sodor! Następnie, gdy dotrą do przeprawy, dzięki zwodzonemu mostowi dostaną się na drugą stronę! Zabawę można powtarzać bez końca.
Więcej
Zwiń
Fisher Price Tomek i Przyjaciele Adventures FBC59 Karol w kamieniołomie Fioletowa lokomotywa Karol ma dzisiaj bardzo ważne zadanie – musi popracować w kamieniołomie. W jaki sposób przetransportować ciężki budulec? Na szczęście, Karol posiada doczepiany brązowy wagonik, do którego można załadować kamienne kule. Przejeżdżając przez bramę kamieniołomu widzimy obracane koło zębate, które zsuwa kamień na pomarańczową zjeżdżalnię, do której Karol musi podjechać. Zestaw zawiera wszystko, co niezbędne do zabawy! Znajdziemy w nim komplet torów, z których ułożymy klasyczną ósemkę. Po środku ustawimy bramę kamieniołomu ze zjeżdżalnią i rampą do załadunku. Zestaw można rozszerzyć o inne komplety torów z serii Adventures, a Karolowi ruszą na pomoc inne lokomotywy z naszej kolekcji metalowo-plastikowych, die-castowych kolejek Adventures. Zestaw jest kompatybilny z pozostałymi produktami z serii Tomek i Przyjaciele Adventures.
Więcej
Zwiń
Nadchodzi czas fantastycznej zabawy! Ten wyjątkowy zestaw pozwala na wiele możliwości rozbudowy kolejki z serii Tomek i Przyjaciele Track Master. System Track Master to seria pociągów, torów i akcesoriów, tworzących świat lokomotyw z buźkami. Zestawy torów do rozbudowy z akcesoriami pomogą Ci zbudować jeszcze większy, jeszcze bardziej ekscytujący świat lokomotywek z nowymi układami torów, budowlami, urządzeniami i dodatkami. Dołącz je do innych zestawów Trackmaster™ – zbuduj swoją własną wyspę Sodor i przeżywaj nowe przygody!

Zestaw Turboskok Ucieczka z dżungli FJK50. Zainspirowany filmowymi przygodami Tomka zestaw Turboskok – Ucieczka z dżungli zawiera Tomka z napędem, który potrafi jechać 2,5 razy szybciej niż standardowa lokomotywka Trac
Więcej
Zwiń
Kolejka ok, synek zadowolony, wszystko w komplecie i działa. Kolejka bez baterii trochę ciężko jeździ po torach i lubi z nich spadać ( co irytuje dziecko) ale i tak zabawa była dobra. Mamy od tygodnia, bawiliśmy się przez pierwsze 2 dni teraz leży trochę zapomniana, ale myśle ze niedługo znowu do niej wrócimy.