Zabawki tomek i przyjaciele zestawy - najlepsze oferty

Znajdź to czego potrzebujesz! Zabawki tomek i przyjaciele zestawy w najtńszych cenach na rynku. Sprawdź setki ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 75 produktów - zobacz najlepsze oferty
*Tomek i przyjaciele Niebezpieczny most FCDB59*p. Czas na wspaniałą przygodę z Tomkiem na *niebezpiecznym moście!* Ten fantastyczny zestaw ma niezwykłą funkcję, dzięki której Tomek i jego mali miłośnicy mogą przeżyć ekscytującą przygodę! *Puść Tomka po torze, ale uważaj na uszkodzony most!* Gdy lokomotywka wjeżdża na niego, Tomek wykonuje niezwykły trick i balansuje na jednej szynie! Dzieci będą uwielbiały patrzeć na tę odważną ewolucję i będą chciały powtarzać zabawę bez końca. W zestawie lokomotywka i pełny układ torów wraz z niebezpiecznym mostem. Wymaga dwóch baterii typu AA.*Wymiary opakowania:* 35,5 x 27 x 8 cm*Wiek:* 3+
Więcej
Zwiń
FISHER PRICE TOMEK I PRZYJACIELE ZESTAW STARTOWY

Zestaw startowy z serii Tomek i Przyjaciele z pewnością przypadnie do gustu małym motorniczym. Rozpocznij wspaniałą przygodę z Tomek już teraz! Zestaw Możesz rozbudowywać dołączając inne zestawy z tej serii, aby zabawa była jeszcze ciekawsza. Nie ma na co czekać, ruszaj przed siebie po torze z Tomkiem z serii motorized i jego wagonikiem. Wagonik jest zamknięty, nie można do niego wrzucać żadnych elementów.

W zestawie:

- 2 x tory proste

- 8x tory owalne

- lokomotywka Tomek z napędem i wagonikiem

- znak kolejowy
Więcej
Zwiń

Opinie - Zabawki tomek i przyjaciele zestawy