Zabawki tomek i przyjaciele zestawy - najlepsze oferty

Znajdź to czego potrzebujesz! Zabawki tomek i przyjaciele zestawy w najtńszych cenach na rynku. Sprawdź setki ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 88 produktów - zobacz najlepsze oferty
Tomek i przyjaciele Adventures - Domkowo to rozbudowany zestaw inspirowany bocznicą kolejową z budynkiem zajezdni. Okrężny tor otacza budynek o zaokrąglonym kształcie. Do budynku prowadzą trzy wejścia, ale tylko jeden tor. Za wprowadzenie lokomotywki do wnętrza obiektu odpowiada obrotowa rampa. Zestaw można dowolnie rozbudowywać o inne zestawy z serii Adventures. W pudełku znajduje się również mała lokomotywka Tomek (bez napędu).

Zawartość zestawu:
  • Tor z obrotową rampą i budynkiem zajezdni
  • Lokomotywa Tomek
Więcej
Zwiń
Tomek i Przyjaciele Adventures - Przeprawa na Wyspie Mgieł Przeżyj nowe, ekscytujące przygody z bohaterem ulubionego serialu. Lokomotywa Tomek wyrusza na Wyspę Mgieł z ważną misją. Jego zadaniem jest odebranie bali drewna od dźwigu i dostarczenie ich do składu drzewa. Wykorzystaj dźwig, aby podnosić drewno i umieścić je w wagonie towarowym Tomka. Hak dźwigu pozwala z łatwością załadować i rozładować transport drewna. Towar jest w wagonie? Pora pokonać trasę przez Wyspę Mgieł! Ale uwaga, zaraz po wjechaniu na wzgórze, tuż za zakrętem kończą się tory! W ich miejscu umieszczono kolejkę linową. Tomek może zjechać na tyrolce do składu drzewnego. W zestawie: - Tomek, - wagon towarowy, - element ładunku. Metalowe lokomotywki i pojazdy z serii Tomek i Przyjaciele Adventures z plastikowymi łącznikami umożliwiają łączenie z innymi lokomotywami i wagonikami z serii Tomek i Przyjaciele Adventures.
Więcej
Zwiń