Zabawki kreatywne dla chłopców - najlepsze oferty

Znajdź to czego potrzebujesz! Zabawki kreatywne dla chłopców w najtńszych cenach na rynku. Sprawdź setki ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 230 produktów - zobacz najlepsze oferty
Sprzedawana w opakowaniu po 20 sztuk - cena za sztukę. WYDAWNICTWO: CORMORAN ROK WYDANIA: 0 WYSOKOSC: 205 GLEBOKOSC: 0 LICZBA STRON: 0
Zabawa polega na przewlekaniu kolorowych sznurków przez dziurki. W ten sposób powstaną niepowtarzalne wielobarwne dzieła, a maluch przy okazji będzie miał doskonały trening zręczności, precyzji i cierpliwości. Dziecko będzie mogło wykorzystać zdobyte umiejętności w życiu codziennym - podczas wiązania butów czy kokardek. W zestawie znajduje się aż 8 plansz, które dają ogrom możliwości. Szykuje się niesamowita zabawa!

Wiek dziecka: 3 +
Wymiary opakowania: 19.5 x 18.5 x 3.5 cm
Opakowanie stanowi element produktu.

OSTRZEŻENIE! Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Posiada małe lub dające się oderwać elementy, które mogłyby zostać, np. połknięte. Niebezspieczeństwo uduszenia.
Więcej
Zwiń
Maskotka do przytulania i kolorowania - różne modele!

Każde dziecko ma swoją ulubioną maskotkę, do której potrzebuje się przytulić i bez której nie zaśnie. Żadna przytulanka nie rozwija jednak dziecięcej kreatywności w takim stopniu, co zestaw „Koloruj na okrągło”. Znajduje się w nim nie tylko uroczy konik, miś lub słonik (do wyboru), lecz także cztery specjalne markery, za pomocą których Twoja pociecha będzie mogła pokolorować ulubioną maskotkę – i to nie jeden raz, lecz tyle razy, ile zechce! Pomalowane zwierzątko wystarczy wyprać lub umyć i można bawić się od nowa! Malowanie z ulubionym pluszakiem to czysta przyjemność, która pozwala na dodatek rozwinąć dziecku swoją wyobraźnię i talent plastyczny.
Więcej
Zwiń