Zabawki Farma - najlepsze oferty

Zabawki Farma na Taniomanii. Sprawdź szeroką ofertę dostępnych produktów i porównaj ceny na Taniomania.pl. Wybierz ofertę najlepszą dla siebie!
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 793 produkty - zobacz najlepsze oferty
LEGO® Minecraft™ 21138 Farma arbuzów Minecraft™ to popularna wśród dzieci i młodzieży gra komputerowa z otwartym światem. Wcielając się w rolę postaci – Steve’a, musimy zadbać o jego przetrwanie, a tym samym zbierać surowce, przetwarzać je na materiały, przedmioty, elementy budulca oraz uprawiać rośliny i hodować zwierzęta. W świecie gry nie ma samochodów, pociągów czy samolotów, jak więc pokonywać dłuższe dystanse? Steve wpadł na świetny pomysł – osiodłał prosiaczka i powiesił marchewkę na sznurku, która służy jako przynęta dla zwierzęcia. Skieruj się na farmę arbuzów, gdzie mieszka Osadnik. Sprzedaj owoc, by zyskać pomocną umiejętność – funkcję wybuchającego Creepera. Ten zielony stwór zagraża bezpieczeństwu Steve’a i jego zwierząt, więc należy zrobić wszystko, by go pokonać.
Więcej
Zwiń
To magnetyczna układanka składająca się z 9 elementów. Każdy element trzeba najpierw otworzyć żeby zobaczyć co jest pod spodem. A tam czekają na nas zwierzęta gospodarskie.


Produkt dopuszczony do obrotu w UE zgodnie z posiadanym certyfikatem CE oraz zgodnością z normą EN-71.

Produkt objęty rękojmią za wady.

Marka Melissa & Doug oferuje ponad 2000 zabawek dla dzieci w różnym wieku. Są to przede wszystkim: najwyższej jakości drewniane zabawki - np. domek dla lalek, produkty do prac ręcznych i artystycznych - np. klocki do nawlekania, a także rozwijające dziecięcą kreatywność puzzle i układanki. Produkt Magnetyczna Tablica Farma wyprodukowany przez firmę Melissa & Doug powstał w myśl jednej ważnej zasady, a mianowicie ma angażować dzieci w taki sposób, by przez zabawę uczyły się nowych rzeczy. Ponadto, misją Melissa & Doug jest również sprawienie, by maluchy jak najmniej czasu spędzały przed ekranem telewizora lub komputera.
Więcej
Zwiń
MAISTO Traktor Line Farm New Holland - Auto na radio (w skali 1:16). Idealna zabawka dla małego miłośnika motoryzacji. Modele pojazdów Maisto.

Model Traktor Line Farm New Holland to zdalnie sterowany traktor. Posiada duże, gumowe opony z bieżnikiem oraz przednie światła. Jeździ we wszystkich kierunkach. W zestawie trójkanałowy pilot, który umożliwia grupie znajomych zabawę swoimi pojazdami R/C w tym samym czasie. Aparatura sterująca pracuje na częstotliwości 27 MHz. Traktor posiada przednie i tylne złącze (zaczep), które może być wykorzystywane do zaczepiania różnych akcesoriów rolniczych innych zabawek.

Zabawka wymaga 4 baterii AA do pojazdu oraz 2 AA do pilota (baterie nie są zawarte w zestawie).

Wymiary zabawki: dł. 34 cm x wys. 21 cm.

Wymiary opakowania: 45 x 25,5 x 23 cm.

Maisto - Firma produkująca zabawki, która jest częścią May Cheong Group.
Więcej
Zwiń
Super LLLLLLLEEEEEEEEEEEEGGGGGGGGGGGGOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!¡!!!!!!!¡¡¡¡¡!!!!!!!!!!!!!!!!!!!°=°°-°!!!!!!!