Zabawki Farma - najlepsze oferty

Zabawki Farma na Taniomanii. Sprawdź szeroką ofertę dostępnych produktów i porównaj ceny na Taniomania.pl. Wybierz ofertę najlepszą dla siebie!
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 752 produkty - zobacz najlepsze oferty
Zestaw Moje miasto LEGO® DUPLO® pozwala zbudować doskonale znane otoczenie i odgrywać w nim realistyczne scenki z udziałem nowoczesnych figurek DUPLO. Odwiedź wspaniałą farmę ze swoim maluchem i pomóż mu nakarmić wszystkie przyjacielskie zwierzątka. Mali rolnicy z radością pociągną za sznurek, by poruszać dzwonkiem, a potem pójdą pobawić się na zjeżdżalni. Połóż wszystkie zwierzątka spać w stodole i wejdź do domku, by spróbować gofrów na kolację! Ten wspaniały zestaw do nauki dla maluchów zawiera trzy figurki DUPLO i pięć figurek zwierząt. W zestawie trzy figurki LEGO® DUPLO®: rolnik i dwoje dzieci, a także pięć figurek zwierząt: owca, krowa, koza, kogut i królik. Zestaw zawiera domek z sypialnią i toaletą na piętrze, stodołę z dzwonkiem, którym można poruszać za pomocą sznurka, a także traktor, ławkę piknikową i zjeżdżalnię. Akcesoria: gofry, koryto, butelka mleka, klocek siana i widły. Pobaw się na ciekawej farmie z tego zestawu do nauki dla maluchów.
Więcej
Zwiń
Playmobil Country - Duże Gospodarstwo Rolne W zestawie znajdziesz wiejski, dwupiętrowy dom z farmą dla zwierząt. Dom czerwony dach, taras ze stolikiem, a także balkon. Na pierwsze piętro prowadzą schodki z balustradą. Wewnątrz tego wiejskiego domu znajdują się trzy pomieszczenia: składzik na paszę dla zwierząt, pokój z balkonem, który doskonale sprawdzi się jako sypialnia oraz hol, w którym można przechowywać narzędzia. Na podwórku znajduje się duża zagroda dla krów oraz nieco mniejsza dla świnek, a także miejsce dla kur i duże drzewo. Całość wyposażona jest w całe mnóstwo akcesoriów, które przybliżą dzieciom uroki życia na wsi i opieki nad zwierzętami. W zestawie znajdują się także trzy figurki rodziny, a także wiele figurek zwierząt. Mamy tutaj dwie krowy oraz dwa cielaczki, świnię z trzema prosiętami, koguta, dwie kury oraz sześć kurczaczków, dwie gęsi, kocicę oraz dwa czarne kocięta, a także dwa ptaszki.
Więcej
Zwiń

Opinie - Zabawki Farma