Zabawki dla malucha - najlepsze oferty

Pozycja ofert z pogrubioną nazwą została opłacona przez kontrahenta.
Zabawki, wersja: Dla malucha. Najlepsze zabawki w sieci znajdziesz na Taniomania.pl. W kategorii Zabawki znajdziesz produkty - Dla malucha (wersja).
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
Fisher Price Tablet Malucha Ucz się i śmiej! 12-36m

Ucz się i śmiej!

Tablet Malucha „Ucz się i śmiej!” Fisher-Price wykorzystuje Poziomy nauki, innowacyjną technologię, dzięki której treści edukacyjne zabawki można dostosować do wieku Twojego szkraba.

Pierwsze "inteligentne" urządzenie maluszka

Każde dziecko rozwija się we własnym tempie, dlatego technologia Poziomy nauki pozwala na wybór poziomu edukacyjnego odpowiedniego do etapu rozwoju dziecka.

Zabawka oferuje na trzech poziomach zabawy wiele dostosowanych do wieku i umiejętności malucha piosenek, wypowiedzi i dźwięków.

Dziecko może nacisnąć jeden z 28 przycisków, aby włączać dźwięki oraz muzykę i rozpocząć naukę literek, pierwszych słówek, nazw zwierzątek i nie tylko. Wielobarwne światełka świecą i „tańczą” w rytm muzyki!

Zawartość edukacyjna w języku polskim.
Więcej
Zwiń
Stempelki dla maluchów ZWIERZĘTA Z FARMY DJ09011

Zestaw 4 stempelków piankowych “ZWIERZĘTA Z FARMY”
4 ergonomiczne i samotuszujące stemple stworzone przez Djeco. Piankowy uchwyt pieczątek jest specjalnie przystosowany do małych rączek dziecka.
Wiek: +18m
Wymiary produktu: 4 x 8 cm
Wymiary opakowania: 17 x 6,5 x 8,5 cm
Więcej
Zwiń
Clementoni Eksperymenty dla MaluchówWiek: +5Nauka poprzez zabawę
Eksperymenty dla Maluchów to zestaw edukacyjny dla najmłodszych od Clementoni, który łączy w sobie elementy różnych dziedzin nauki z świetną zabawą w doświadczenia i eksperymentowanie. Pozwoli Twojemu dziecku już od najmłodszych lat zabawić się w małego naukowca i odkryć wspaniały świat nauki.

Zestaw jest całkowicie bezpieczny i zawiera niezbędne przybory do przeprowadzania łatwych, ciekawych i zabawnych eksperymentów naukowych. Ten zestaw pozwoli Ci stworzyć imitację laboratorium badawczego i poczuć się jak prawdziwy mały naukowiec!

Przy pomocy ilustrowanej instrukcji dziecko będzie mogło przeprowadzać niesamowite eksperymenty, dzięki którym zaimponuje swoim przyjaciołom.

Zestaw edukacyjny od Clementoni pozwala poznać zachwycający świat nauki i odkryć magię otaczających nas obiektów.
Więcej
Zwiń

Opinie - Zabawki dla malucha