Zabawki Dla Gryzoni - najlepsze oferty

Zabawki Dla Gryzoni ➤ Poznaj oferty na Taniomania.pl. Atrakcyjne ceny, popularne produkty i opinie użytkowników! Znajdź coś dla siebie.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 396 produktów - zobacz najlepsze oferty
Charakterystyka rolki Trixie: Zabawka w postaci rolki od Trixie to doskonały wybór dla gryzoni i królików. Jest wykonana wyłącznie z naturalnych materiałów. Rolka została owinięta bawełnianą przędzą. Zabawka zapewni zwierzęciu wiele godzin zabaw oraz wspomoże proces ścierania siekaczy. Twój pupil będzie zachwycony! Dlaczego ścieranie ząbków u gryzoni i królików jest bardzo ważne? Gryzoniom i królikom zęby rosną bez przerwy, dlatego ich ścieranie jest bardzo ważne. Jeśli zwierzak nie ma czym ścierać ząbków dochodzi wtedy do ich przerostu. Objawia się to trudnością w pobieraniu pokarmu oraz podziurawioną jamą ustną. W takim przypadku może dojść do wygłodzenia. Należy wtedy koniecznie skonsultować się z weterynarzem w celu podcięcia ząbków.
Więcej
Zwiń
TRIXIE KOŁOWROTEK PLASTIKOWY 28cm 61011Delikatny i lekki kołowrotek dla gryzoni.Zabawka obraca się bardzo delikatnie i lekko. Ma optymalny rozmiar dla małych gryzoni. Porusza się bardzo cicho, więc Twój pupil będzie mógł bawić się nawet nocą.Zabawka jest wygodna, o prostej powierzchni do biegania (bez prętów).Posiada boczne wsporniki dla lepszego uchwytu oraz bezpieczny stojak.Zamknięty tył zapobiega uwięźnięciu zwierzęcia.Zabawka może być ustawiona w klatce, jak również można go zawiesić.Produkt wykonany jest z plastiku co umożliwia utrzymanie zabawki w czystości.Wymiary:
  • średnica: 28cm
  • całkowita wysokość ze stelażem: ok 31,5cm
UWAGA! KOLOR WYSYŁANY LOSOWO
Więcej
Zwiń