Zabawki Dla Dzieci Z Adhd - najlepsze oferty

Sprawdź Zabawki Dla Dzieci Z Adhd 61,16 ♥ Poznaj oferty na Taniomania.pl. Atrakcyjne ceny, popularne produkty i opinie użytkowników! Znajdź coś dla siebie.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
Duża śmieciarka Rockiego z figurkami. Wyprodukowana została przez powszechnie znaną i cenioną firmę Spin Master. Zabawka powstała na podstawie animowanego serialu dla dzieci pod tytułem Psi Patrol (Paw Patrol). Serial ten opowiada o przygodach sześciu szczeniaków - Marshalla, Rubble'a, Chase'a, Rocky'ego, Zumy i Skye oraz chłopca o imieniu Ryder. Bohaterowie wspólnie wyruszają na ratunek potrzebującym, a także dzielnie stawiają czoła stającym na ich drodze zagrożeniom. Zestaw składa się ze wspaniałego pojazdu - śmieciarki oraz 6 figurek. Elementy pojazdu takie jak hak holowniczy, szczotki czyszczące i winda są ruchome. W pojeździe jest miejsce dla całej drużyny szczeniaków z serii Psi Patrol, zmieści się ich cała szóstka. ZAWARTOŚĆ ZESTAWU: - duża śmieciarka z ruchomymi elementami, - figurki całej drużyny 6 piesków. WIEK: 5+ ZASILANIE: Nie dotyczy. WYMIARY: opakowania: ok. 35,5 x 33 x 13,5 cm figurek: ok. 5 cm (wysokość) x 3,5 cm (długość) pojazdu: ok.
Więcej
Zwiń
Psi Patrol – Patroller zjeżdżalnia i pojazd Robo-Pies – 6053406 Mobilny Patrolowiec Psiego Patrolu pozwoli Ci na przewiezienie nawet do 7 autek z serii True Metal! Dzięki temu spokojnie możesz ruszyć na poszukiwanie nowych przygód w miasteczku Adventure Bay i nie tylko! W zestawie znajdziesz pojazd Robo-Psa (pozostałe autka sprzedawane oddzielnie). Ciężarówka posiada także 3 tryby zabawy: tankowanie pojazdu, gaszenie pożaru i uratowanie niedźwiedzia spod zawalonych skał. Dzięki temu transformującemu pojazdowi zabawy nie będzie końca. Serial Psi patrol (ang. Paw patrol) to animowana bajka dla dzieci wyświetlana na programie Nickelodeon. Opowiada o przygodach oddziału siedmiorga bohaterskich szczeniąt Marshalla, Rubble'a, Chase'a, Rocky'ego, Zumy, Skye i Everest, które wspólnie z dziesięcioletnim chłopcem Ryderem codziennie mierzą się z nowym zadaniem, ratują z opresji potrzebujących i służą im pomocą oraz stawiają czoło zagrożeniom.
Więcej
Zwiń
Marka Tiny Love stworzyła stylową matę do zabawy, która podsyci
u Twojego dziecka wrodzoną zdolność do odkrywania.


Wspieraj rozwój swojego dziecka w dobrym stylu!

Najlepsza mata dla noworodków
Noworodki potrafią rozróżniać jedynie skrajne kontrasty, dlatego czarno-biała grafika tak dobrze na nie wpływa, ponieważ jest dużo łatwiejsza do wykrycia i wspiera rozwój wzroku i mózgu

Jedyna taka mata, która została stworzona z myślą o rozwoju noworodków:
  • Biało-czarne kolory od pierwszego dnia będą stymulować wzrok dziecka
  • Duże oczy & uśmiechnięte twarze w konstrastujących kolorach dużo bardziej przykuwają uwagę dziecka i ułatwiają mu skupianie się na danym
Więcej
Zwiń

Opinie - Zabawki Dla Dzieci Z Adhd