Zabawki Dla Dużych Chłopców - najlepsze oferty

Zabawki dla dużych chłopców na Taniomanii. Oferujemy całą gamę niezbędnego sprzętu najwyższej jakości. Setki ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie tylko na Taniomania.pl
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 445 produktów - zobacz najlepsze oferty
LEGO Pojemnik - Głowa - Chłopiec SIlly L duża Pojemniki na zabawki w kształcie głowy LEGO powracają do sprzedaży, i to w nowych odsłonach! Głowa Silly to żółty, okrągły pojemnik z zabawną, chłopięcą miną z wysuniętym językiem. Pudełko jest pojemne i bez problemu zmieścimy w nim małe klocki, samochodziki czy figurki, z których przechowywaniem mieliśmy wcześniej kłopot. Pojemnik LEGO posiada pokrywę z wypustką oraz wgłębienie w podstawie, dzięki czemu możemy układać je jeden na drugim, a także łączyć z innymi pudełkami z serii (w kształcie klocka LEGO). Dzięki temu, oprócz funkcji pudełka na zabawki, pojemnik spełnia także rolę dekoracji w dziecięcym pokoju. Co więcej, pojemnikami na zabawki możemy bawić się jak klockami i tworzyć z nich kreatywne konstrukcje! Wymiary pojemnika: 24cm (średnica) x 25cm (wys.) kolor: żółty wymiary: 24cm (średnica) x 25cm (wys.)
Więcej
Zwiń
SCHILDKRÖT Lalka Kids do kąpieli z dużą kaczką - Chłopczyk 30 cm. Zaopiekuj się dzidziusiem! Oryginalny wygląd i eleganckie ubranko zachwycą dziecko! Lalka pozwoli rozwinąć u dziecka wrażliwość i uczy odpowiedzialności Przyjemna w dotyku i starannie wykonana z materiałów wysokiej jakości Wspaniała, rozwijająca zabawa! Czas na wspaniałą zabawę z wodą! Ten śliczny chłopiec to wodoodporna lalka, która umili i urozmaici czas kąpieli w wannie albo basenie. Zabawa nabierze wyrazu, gdy do wody wskoczy także wesoła kaczuszka, a ty posadzisz laleczkę na jej grzbiecie. Lalka ma przyjazną twarz, duże, brązowe oczy i stylowe kąpielowe ubranko: szorty z motywem hipopotamów, a także T-shirt w biało - niebieskie paski z motywem głowy pirata. Na głowie ma czapeczkę z daszkiem i uszkami. To idealny strój na ciepłe dni i zabawę w wodzie.
Więcej
Zwiń

Opinie - Zabawki Dla Dużych Chłopców