Zabawka tomek i przyjaciele - najlepsze oferty

Zabawka tomek i przyjaciele na Taniomania.pl. Znajdź to czego szukasz w najlepszej cenie! Porównuj oferty w sklepach i wybieraj najlepsze produkty!
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 209 produktów - zobacz najlepsze oferty
Fisher-Price to amerykańska firma produkująca piękne i kolorowe zabawki dla niemowląt i najmłodszych dzieci. W swoich projektach stawia na rozwój dziecka przez stymulacje zmysłów lub poprawę motoryki. Produkty tej firmy są całkowicie bezpieczne, ponieważ wprowadzenie ich do sklepów zostało poprzedzone badaniami i testami. Parowóz z mocnym, metalowym nadwoziem to wspaniała lokomotywa z bajki " Tomek i przyjaciele". Henry ma namagnesowane zderzaki, dzięki czemu można go połączyć z innymi kolejkami lub wagonikami. Wspólnie z ulubionymi pociągami z bajki Twój maluszek przeżyje wspaniałe przygody. Lokomotywy łączą się z wagonikami na magnesy. Zabawka jest kompatybilna z wszelkimi zestawami z serii Take-N-Play. Zabawka pobudza zmysły, rozwija koordynację psycho-ruchową i motorykę dziecka. Zawartość zestawu: - lokomotywa Henry. Dane techniczne: Wiek: 3 lata + Wymiary opakowania: 18 cm x 16,5 cm x 5,5 cm Długość kolejki: ok. 14 cm
Więcej
Zwiń
W nowym filmie DVD Tomek i Przyjaciele „Podróż poza Wyspę Sodor” (sprzedawany oddzielnie w zależności od dostępności) Tomek odkrywa niezwykłe złomowisko. Teraz maluchy mogą ponownie przeżywać zapierające dech w piersiach przygody – dzięki opartemu na filmowej akcji zestawowi do zabawy. W tym zestawie TrackMaster™ od Fisher-Price można wysłać lokomotywkę Tomka w górę, w stronę omszałej krawędzi. Gdy wszystko wskazuje na to, że droga jest nieprzejezdna, nagle pojawiają się liny, dzięki którym Tomek może bezpiecznie dostać się na drugą stronę. To jeszcze nie koniec przygody! Po przedostaniu się przez most, Tomek trafia do szopy na złomowisku, gdzie wielka zębatka wpada do jego wagonika towarowego. Tomek pędzi do przodu, ale tory są wybrakowane! Wygląda na to, że Tomek spadnie w przepaść... ale w ostatniej chwili spod szopy wyrasta wzgórze, po którym Tomek bezpiecznie zjeżdża w dół. Niebieska lokomotywka jedzie dalej.
Więcej
Zwiń