Zabawka ciuchcia - najlepsze oferty

Znajdź to czego potrzebujesz! Zabawka ciuchcia w najtńszych cenach na rynku. Sprawdź setki ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 324 produkty - zobacz najlepsze oferty
KOLEJKA ELEKTRYCZNA

  • IMITACJA PRAWDZIWEJ CIUCHCI - pociąg zaprojektowano tak, aby w najdrobniejszych szczegółach odwzorowywał prawdziwą kolejkę parową. Podczas jazdy lokomotywa wydaje realistyczne dźwięki i wypuszcza z komina dym. W części frontowej zostało zamontowane światełko, które przy włączeniu pociągu zaczyna świecić. Do zestawu dołączony jest całkowicie bezpieczny dla dzieci olejek, który aplikujemy do komina lokomotywy.
  • 7 METRÓW ZABAWY – całkowita długość toru to aż 7m! Pozwala to na dowolne konfiguracje ułożenia i sprawia, że dziecko za każdym razem może zbudować inny tor, dzięki czemu zabawa nie staje się monotonna.
  • ŁATWE ŁĄCZENIE I STABILNOŚĆ – fragmenty toru można w prosty i szybki sposób łączyć ze sobą, a dzięki spinkom konstrukcja zachowuje stabilność podcz
Więcej
Zwiń
Kolorowa jeżdżąca ciuchcia zachwyci każdego malucha. Piłeczki znajdujące się w zestawie w połączeniu z ciuchcią potrafią naprawdę wiele. Zabawka działa w dwóch trybach: ciuchcia nie porusza sie, oraz trybie kiedy ciuchcia jeździ w różnych kierunkach. Dźwignia znajdująca się z tyłu zabawki zmienia kierunek wypadania piłeczek. Jeśli przesuniemy ją w przód, ciuchcia będzie żonglować piłeczkami. Kiedy obrócimy dźwignię do tyłu, piłeczki będą wypadać z ciuchci. Im szybciej maluch będzie wrzucał piłeczki do komina, tym szybciej ciuchcia będzie jeździć!

Dumel Discovery, to marka, która powstała w oparciu o wieloletnie doświadczenie firmy Dumel, zajmującej się dystrybucją zabawek dla dzieci w każdym wieku. Stworzenie tej marki ma na celu zaoferowanie klientowi szerokiego asortymentu zabawek z najróżniejszych serii: Językowej dla najmłodszych, Językowej dla starszaków, Kreatywnej, Wodnej, Muzycznej i Silly Sam. Każda seria oferuje inny rodzaj rozrywki i zakres aktywności.
Więcej
Zwiń
Zdalnie sterowana ciuchcia dla Malucha
  • Pilot 2 kanałowy
  • Światło
  • Dźwięk

Informacje o produkcie
Nr katalogowy
108964

Marka (Zabawki) Brak
Typ RC Jeżdżące
Rodzaj (pojazdy/modele) Zdalnie sterowane
Produkt na baterie Tak
Baterie w zestawie Nie
Zasilanie Baterie/akumulatory AA
Wymagania wiekowe od 3 lat
Płeć (zabawki) Dziewczynki i chłopcy
Kolor (wyliczeniowy) Wielokolorowy
Wymiary
Lokomotywa: 15 x 12 x 10 cm

Pozostałe parametry
Wymiary opakowania: 29 x 17.5 x 11.5 cm
Więcej
Zwiń