Z Shop - najlepsze oferty

Z shop na Taniomanii. Porównanie cen produktów w sklepach. Setki najmodniejszych ofert specjalnie dla Ciebie na Taniomania.pl
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 1891 produktów - zobacz najlepsze oferty
Dzięki temu wysokiej jakości drapakowi Twój zwierzak będzie mógł drapać, wspinać się, chować, zrelaksować i uciąć sobie drzemkę. Drzewko wkomponuje się w każdy wystrój wnętrza. Drapak zapewni kotu możliwość przeciągania się i ćwiczeń, szczególnie podczas zimowych miesięcy, gdy większość czasu będzie spędzać wewnątrz. Pluszowa powierzchnia będzie wyjątkowo wygodna, a słupek do drapania owinięty został sizalowym sznurkiem. Zwisająca, pluszowa myszka zapewni zwierzakowi zabawę, po której będzie mógł odpocząć w strefie relaksu. Podstawa jest solidna i stabilna. Drapak sprawdzi się także przy kilku kotach. Kolor: beżowo-brązowy Materiał: rama z płyty wiórowej + miękki plusz + sizalowy sznurek Wymiary: 30 x 30 x 40 cm (dł. x szer. x wys.) Wymiary podstawy: 30 x 30 cm (dł. x szer.) Średnica słupka: 5 cm Z wiszącą myszką do zabawy i platformami do relaksu Materiał: Poliester: 100%
Więcej
Zwiń
Carport o szerokości 3 metrów i długości 5 metrów wykonany z drewna sosnowego; wolnostojący; impregnowany metodą ciśnieniowo-próżniową; bez pokrycia dachu.

UWAGA: Jeśli decydujecie się Państwo na organizację transportu we własnym zakresie, prosimy o zwrócenie uwagi na wymiary przesyłki podanej przy każdym produkcie. Większość naszych opakowań jest dłuższa niż 2m, firmy kurierskie nie odbierają tak dużych palet.

WYSYŁKA - WYMIARY:

73x300xH.29 (cm)

Waga: 150 kg
Więcej
Zwiń
Maseczki mamy na stanie magazynowym w Polsce.
Zamówienia realizujemy są na bieżąco.

Wystawiamy FV VAT 23%, to cena brutto.

MASKA MASECZKA MEDYCZNA CHIRURGICZNA 3 WARSTWOWA

Maska medyczna trzywarstwowa
Maska chirurgiczna trzywarstwowa składa się z dwóch zewnętrznych warstw włókniny osłonowej (spunbond) i wewnętrznej warstwy filtracyjnej (meltblown).
Każda maska zakończona jest gumkami.
Wyrób zgodny z wymaganiami dyrektywą 93/42/EEC

eliminuje ryzyko zakażenia rany,
odfiltrowuje prawie wszystkie zanieczyszczenia i bakterie.
wysoka przepuszczalność powietrza- nie ogranicza swobodnego oddychania
Idealnie dopasowuje się do twarzy – dzięki elastycznemu drutowi w części nosowej

CENA DOTYCZY 1 kartonu
Maski fabrycznie pakowane po 50szt – odpowiednio zabezpieczone.
Posiadają certyfikat CE
Więcej
Zwiń