Z Kart - najlepsze oferty

Z kart na Taniomania.pl zaoszczędź swój czas i pieniądze. Wybieraj spośród najmodniejszych ofert przygotowanych z myślą o Tobie. Kupuj produkty najwyższej jakości nie przepłacając!
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
MSI GeForce RTX 3070 GAMING Z TRIO 8GB GDDR6 LHR Kod producenta: 912-V390-271 Cicha, mega wydajna Karta graficzna MSI GeForce RTX 3070 GAMING Z TRIO 8GB zaoferuje Ci nowatorskie rozwiązania z zakresu generowania grafiki oraz bezkompromisową wydajność. Naciesz oczy fotorealistyczną grafiką dzięki technologii Ray Tracing oraz graj w najnowsze produkcje z niespotykaną płynnością. O kulturę pracy dba układ chłodzenia z 3 wentylatorami. Aktywny układ chłodzenia Tri Froz 2 Układ aktywnego chłodzenia karty graficznej składa się z zestawu radiatora oraz wentylatora (trzy sztuki). Radiator odbiera ciepło z rdzenia graficznego oraz rozprasza je dzięki dziesiątkom cienkich blaszek. Z kolei wentylator ma za zadanie skutecznie schłodzić radiator. Taki zestaw idealnie się uzupełnia i w większości przypadków oferuje najbardziej optymalne chłodzenie karty graficznej.
Więcej
Zwiń
MSI GeForce RTX 3080 GAMING X TRIO

Karta graficzna MSI GeForce RTX 3080 GAMING X TRIO wyposażona w 10 GB pamięci zapewnia ultrawydajność, jakiej pragną gracze, napędzaną architekturą Ampere - drugą generacją układów NVIDIA RTX. Zbudowano ją w oparciu o udoskonalone rdzenie RT i rdzenie Tensor, nowe multiprocesory strumieniowe i superszybką pamięć G6X, aby zapewnić niesamowity komfort gamingu. System termiczny TRI FROZR 2 został zaprojektowany z myślą o wydajności i oferuje idealną równowagę pomiędzy chłodem i ciszą, która zapewni więcej zabawy podczas niekończących się sesji gier.

Maksimum jakości z potęgą SI.

NVIDIA DLSS (Deep Learning Super Sampling) to przełomowa technika renderingu oparta na SI, która wprowadza zupełnie nowy poziom wierności graficznej, korzystając z dedykowanych procesorów SI rdzeni Tensor układów GPU GeForce RTX™.
Więcej
Zwiń
PODRÓŻ PRZEZ PORY ROKU Z KARTAMI PRACYKarty pracy dla II etapu nauczania uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanymczęść 2Seria kart pracy Podróż przez pory roku jest przeznaczona dla II etapu nauczania uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym. Zawiera materiał z trzech obszarów: samoobsługi, uspołecznienia oraz rozwijania sprawności i umiejętności. Tematyka kart pracy odpowiada rozkładowi materiału nauczania dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną i umożliwia pełną realizację treści zawartych w podstawie programowej. Prezentowane zestawy są kontynuacją kart pracy dla I etapu nauczania uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym (Jest już jesień, Nadeszła zima, Przyszła wiosna, Nareszcie lato). AUTOR ALICJA TANAJEWSKA, RENATA NAPRAWA TYTUŁ PODRÓŻ PRZEZ PORY ROKU Z KARTAMI PRACY.
Więcej
Zwiń