Yoga2 13 - najlepsze oferty

Yoga2 13 na Taniomanii. Porównanie cen produktów w sklepach. Setki najlepszych ofert specjalnie dla Ciebie na Taniomania.pl
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 31 produktów - zobacz najlepsze oferty
Bardziej elegancki niż kiedykolwiek wcześniej Poprzez drastyczne uproszczenie formy, a także zmniejszenie złożoności wyglądu, zaprojektowaliśmy Yoga 920 tak, aby laptop wyglądał na jeszcze cieńszy. Oferujący polerowane aluminium CNC i zbudowany tak, by wytrzymywał zużycie, laptop Yoga 920 jest tak wytrzymały, jak elegancki. Dostępny w ciepłych wyszukanych barwach miedzi, brązu i platyny. O wielu twarzach. Tak jak ty Innowacyjny zawias bransoletowy płynnie obraca się w zależności od potrzeb, a precyzja i wytrzymałość zapewniają stabilność użytkowania. W zawiasie zagnieżdżono antenę Wi-Fi i odpowietrzniki, które zapewniają równomierną gładkość wszystkich powierzchni i jeszcze większą wygodę pisania, gdy laptop znajduje się na kolanach. Jednak największą zaletą tej konstrukcji jest ochrona procesora przed długotrwałymi uszkodzeniami spowodowanymi kurzem. 4096 poziomów nacisku Siedemdziesiąt dwa procent osób nadal codziennie korzysta ze staroświeckiego pióra.
Więcej
Zwiń
Laptop Lenovo Yoga 920 Vibes (80Y700G7PB). Ręką, rysikiem i głosem - steruj, jak lubisz. Limitowana edycja Vibes zaprojektowana przez włoskich projektantów. Ultracienka konstrukcja z aluminium o grubości zaledwie 13.95 mm. Głośniki JBL z technologią Dolby Atmos®. Rysik Lenovo Active Pen 2 reaguje na 4096 poziomów nacisku. Zawias bransoletowy nadaje ekskluzywnego wyglądu oraz możliwość płynnego dopasowania ekranu. Niepowtarzalny włoski design Myślałeś, że linia Yoga 920 nie zaskoczy Cię niczym więcej? Limitowa edycja Vibes to prawdziwy unikat. Wyróżnia się niespotykanym designem wprost z włoskiego Istituto Europeo di Design. Możesz korzystać za pomocą dotyku, touchpada lub głosu. Konwertowalny ekran dopasujesz do potrzeb. Wyróżnij się stawiając na elegancję i klasę, jaką oferuje Ci model Lenovo. Smukła elegancja Aluminiowa obudowa jest tak cienka, że jeśli położysz go w stosie dokumentów, możesz go nie zauważyć. Ma zaledwie 13.95 mm grubości i jest cieńszy od swojego poprzednika.
Więcej
Zwiń
Odkryj doskonałą wydajność ora zobacz rewelacyjne efekty wizualne ze zwiększaniem mocy. Usprawnij korzystanie z komputera dzięki doskonałym funkcjom graficznym i automatycznemu zwiększaniu szybkości pracy w razie potrzeby. Procesory Intel® Core™ i5 zapewniają doskonałą wydajność, korzystanie w pełni z efektów wizualnych oraz funkcje zabezpieczeń gwarantujące większe bezpieczeństwo.Prawdziwy przypływ mocy w momencie gdy go potrzebujesz.Technologia Intel® Turbo Boost zwiększa w razie potrzeby wydajność komputerów z procesorami Intel® Core™. Technologia Intel® Turbo Boost 2.0 umożliwia rdzeniom procesora automatyczne zwiększenie szybkości działania względem częstotliwości określonej w konfiguracji Thermal Design Power (TDP), o ile procesor nie przekracza określonych w specyfikacji limitów dotyczących energii, zasilania i temperatury. Technologia Intel Turbo Boost 2.0 jest aktywowana, gdy system operacyjny zgłasza żądanie osiągnięcia najwyższej wydajności procesora.
Więcej
Zwiń
jestem zadowolona z zakupu, bardzo dobry stosunek ceny do jakości + bardzo przydatna opcja premium care, polecam wszystkim