Yerba Mate Cyber Monday - najlepsze oferty

Yerba Mate Cyber Monday z okazji Cyber Monday już od 7,59 💲 Poznaj oferty na Taniomania.pl. Atrakcyjne ceny, popularne produkty i opinie użytkowników! Znajdź coś dla siebie. Sprawdź pozostałe promocje z okazji Cyber Monday 2020 na Ceneo.pl
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
Yerba Mate Pajarito – klasyka z Paragwaju Yerba Mate Pajarito powstaje z liści ostrokrzewu paragwajskiego, który już w okresie prekolumbijskim bardzo dobrze znany był Indianom pochodzącym z plemienia Guarani. Indianie ci nie tylko spożywali napar z liści, ale również traktowali je jako naturalną gumę do życia. Jednakże warto wiedzieć, że głównym powodem ich żucia nie była wcale chęć odświeżenia oddechu, lecz pobudzenia oraz zagłuszenie uczucia głodu. Do krajów europejskich Yerba Mate trafiła w XVII wieku, a wszystko to za sprawą zakon Jezuitów, którzy mieli okazję poznać ostrokrzew paragwajski w czasie wyjazdów misyjnych na terenie Ameryki Południowej. Dlaczego warto zdecydować się na zakup Yerby Mate Pajarito 1kg? Yerba Mate Pajarito, którą sprzedajemy w opakowaniach 1kg, to szereg zdrowotnych korzyści dla naszego organizmu. Jest ona w stanie zwalczać zarówno zmęczenie psychiczne, jak i fizyczne o wiele skuteczniej, niż miałoby to miejsce w przypadku kawy.
Więcej
Zwiń
Yerba Mate jako źródło energii i magnezu

Podobnie jak kawa Yerba działa pobudzająco dzięki dużej zawartości kofeiny. W przypadku kawy efekt pobudzenia jest silny, lecz szybko słabnie, przez co już po kilku godzinach musimy ratować się kolejną filiżanką kawy. Zupełnie inaczej jest z Yerba Mate, której efekt energetyzujący utrzymuje się przez cały dzień. Dzieje się tak dlatego, że odwrotnie do kawy Yerba nie wypłukuje z organizmu cennego magnezu, ale go dostarcza potęgując efekt pobudzenia.

Bogactwo Mikroskładników

Yerba to nie tylko źródło magnezu, ale i wielu korzystnych składników odżywczych takich jak:
  • Ksantyny: należą one do stymulantów. Należą do nich kofeina i teobromina, występują również w herbacie, kawie i cz
Więcej
Zwiń

Opinie - Yerba Mate Cyber Monday