Xylorin Alergia 20ml - najlepsze oferty

Xylorin Alergia 20ml w kategorii Alergia. Taniomania najlepsze oferty, najniższe ceny. Sprawdź Xylorin Alergia 20ml. Wybraliśmy dla Ciebie najlepsze sklepy oferujące Xylorin Alergia 20ml!
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 7 produktów - zobacz najlepsze oferty
Opis Roztwór do inhalacji Ectodose Wyrób medyczny Roztwór Ectodose zawiera ektoinę (Ectoin), naturalną substancję, która stabilizuje błony komórkowe, pomaga chronić komórki przed oddziaływaniem szkodliwych czynników i łagodzić stany zapalne. Stosowany w postaci inhalacji, roztwór Ectodose wspomaga leczenie stanów zapalnych i łagodzenie objawów chorób układu oddechowego, dzięki działaniu nawilżającemu i ochronnemu na błonę śluzową układu oddechowego. Preparat może być podawany za pomocą nebulizatorów różnego rodzaju: pneumatycznego, siateczkowego i ultradźwiękowego. Skład Ektoina 1,3% (Ectoin®), sól morska, woda. Nie zawiera konserwantów. Działanie Roztwór Ectodose zawiera ektoinę (Ectoin), naturalną substancję, która stabilizuje błony komórkowe, pomaga chronić komórki przed oddziaływaniem szkodliwych czynników i łagodzić stany zapalne.
Więcej
Zwiń
Fenistl w kroplach - dawkowanie

Lek ten należy zawsze stosować zgodnie z zaleceniami lekarza. W przypadku wątpliwości należy ponownie skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą.
  • Dorośli i dzieci powyżej 12. roku życia: zaleca się stosowanie po 20 do 40 kropli 3 razy na dobę.
  • U pacjentów ze skłonnością do senności należy stosować 40 kropli przed snem i 20 kropli rano, podczas śniadania.
  • Dzieci poniżej 12. roku życia: 6 kropli 3 razy dziennie w przypadku 8. miesięcznego niemowlęcia ważącego 9 kg,
  • 8 kropli 3 razy dziennie w przypadku 2. letniego dziecka ważącego 12 kg.

Leku nie należy stosować dłużej niż przez 7 dni. Jeśli po upływie 7 dni nie nastąpiła poprawa lub pacjent czuje się gorzej, należy skontaktować się z lekarzem. Stosowanie leku u niemowląt w wieku od 1. miesiąca do 1. roku oraz u dzieci poniżej 6. lat powinno odbywać się na zlecenie lekarza.
Więcej
Zwiń
Allergoff, Płyn do tkanin neutralny, Alergeny kurzu domowego, 20ml - Data ważności:18.11.2019

Preparat neutralizuje alergeny wziewne (alergeny roztoczy kurzu domowego, nużeńca, owadów, alergeny zwierząt domowych, pyłki roślin itp.) podczas namaczania tkanin, które poprzedza pranie ręczne lub maszynowe w temperaturze poniżej 60°C.

DZIAŁANIE

Preparat zalecany jest do stosowania w celu eliminacji czynników zagrożeń biologicznych w warunkach podwyższonych wymagań higieniczno-sanitarnych ( np. w szpitalach czy sanatoriach). Zalecany jest również podczas oraz terapii chorób pasożytniczych skóry, np. zakażenia świerzbowcem i nużeńcem.

Preparat skutecznie obniża stężenie alergenów obecnych w tkaninach, co stanowi ważny element ochrony przed rozwojem uczulenia.

BEZPIECZEŃSTWO

Preparat został przebadany w testach toksykologicznych i dermatologicznych.
Więcej
Zwiń

Opinie - Xylorin Alergia 20ml