Xl R2 - najlepsze oferty

Xl r2 na Taniomania.pl. Znajdź to, czego potrzebujesz w najlepszych cenach. Wybierz ofertę, która będzie idealna dla Ciebie dzięki Taniomania.pl
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
Opona MICHELIN Pilot Sport 4 SUV, stworzona specjalnie z myl o SUV-ach premium, zapewnia doskonae prowadzenie i komfort jazdy.

PRZYJEMNO Z JAZDY I BEZPIECZESTWO - Wyjtkowa przyczepno i bezpieczestwo: nr 1 pod wzgldem hamowania na mokrej i suchej nawierzchni.

DEDYKOWANA DLA SUV-W - Znakomita trwao i wytrzymao opon do SUV-w.

KOMFORT I MNIEJSZY HAAS - Ulepszenia podnoszce komfort dla wikszej przyjemnoci z jazdy, optymalizacja rzeby bienika i architektury opony pod ktem podniesienia komfortu i redukcji haasu.

UZNANA PRZEZ KILKUNASTU PRODUCENTW AUT - Opracowana we wsppracy z producentami aut i dostosowana do wszystkich SUV-w.
Więcej
Zwiń
Frigo HP2 to następca modelu Frigo HP, pierwszej w historii Dębicy zimowej opony przeznaczonej do samochodów o wysokich osiągach. Dębica Frigo HP2 została zaprojektowana z myślą o kierowcach ceniących dynamiczną jazdę oraz poszukujących zaawansowanego technicznie i trwałego produktu.

Opis

  • Lepszą kontrolę w zimowych warunkach
  • Znakomite zachowanie i właściwości trakcyjne na śniegu
  • Zapewnia długie przebiegi oraz oszczędności finansowe


Zalety

Lepszą kontrolę w zimowych warunkach

Nowy wzór bieżnika sprawia, że opona posiada więcej krawędzi tnących, wgryzających się w zaśnieżoną nawierzchnię i zapewniających lepszą kontrolę w zimowych warunkach.
Więcej
Zwiń
Marka Hankook już od lat 60 zajmuje się produkcją opon. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i milionom kilometrów przejechanych na torach testowych opony zapewniają bardzo dobre parametry jezdne.

Model Kinergy 4S2H750 jako opona całoroczna została stworzona, aby oszczędzać czas. Brak konieczności jej sezonowej wymiany i oczekiwania na kolejkę u wulkanizatora, w połączeniu ze świetnymi parametrami jezdnymi tworzą z niej oponę doskonałą.

W sezonie letnim oczekujesz, że samochód będzie się prowadził pewnie i stabilnie na suchej i mokrej nawierzchni. Układ bieżnika w kształcie litery "V", gwarantuje Ci nie tylko skuteczne odprowadzenie wody ale pewność, że masz pełną kontrolę nad autem.

W sezonie zimowym liczysz na jak najlepszą przyczepność na oblodzonej jezdni i zaśnieżonych drogach.
Więcej
Zwiń
Trochę głośne a po za tym to same plusy.

Opinie - Xl R2