Xiaomi s - najlepsze oferty

Znajdź to czego potrzebujesz! Xiaomi s w najtńszych cenach na rynku. Sprawdź setki ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
Odkurzacz automatyczny Xiaomi Mijia Roborock S50 Biały Podstawowe cechy: Sterowanie za pomocą smartfona lub tabletu - aplikacja Mi Home Funkcja mopa ze specjalną antystatyczną osłoną przeciwpyłową Ciśnienie ssania do 2000 Pa./min. objętość 0,67 m3 powietrza Do 3 trybów wydajności o poziomie hałasu 54-67 dB Filtr HEPA Trzy niezależne czujniki do skutecznego czyszczenia 13 czujników do nawigacji w przestrzeni Algorytm jednoczesnej lokalizacji i mapowania (SLAM) Do 250 m2 powierzchni czyszczenia za jednym ładowaniem Automatycznie ładuje i kontynuuje czyszczenie od miejsca, w którym zostało przerwane Akumulatory litowo-jonowe o dużej pojemności zapewniają dodatkową trwałość i trwałość Prezentacja odkurzacza automatycznego Roborock Sweep One S50 Po bardzo udanym odkurzaczu pierwszej generacji Xiaomi Mi przychodzi jego ulepszona nowa wersja - Roborock Sweep One S50. Konstrukcja odkurzacza pozostaje bardzo gustowna i elegancka i pasuje do każdego mieszkania.
Więcej
Zwiń
Przenośne, bezprzewodowe i inteligentne urządzenie domowe, łączące w sobie funkcjonalność bezobsługowego odkurzacza i mopa w jednym, które stanie się doskonałym pomocnikiem do sprzątania domu. W porównaniu z poprzednim modelem stała się bardziej efektywna i szybsza dzięki zwiększonej pojemności akumulatora (około 5200mAh). Roborock Sweep One łączy w sobie dwie funkcje, które pozwolą najpierw zamiatać podłogę, a później umyć, jak przy pomocy klasycznego mopa.

Odkurzacz i mop w jednym
Dzięki wbudowanemu zbiornikowi bionicznemu urządzenie może wchłonąć wodę i zapewnić skuteczne czyszczenie. Szczotka główna ze szczecinami typu V (prędkość obrotowa to 1350 obrotów na minutę) oprócz bocznych szczotek w kształcie litery Z (330 obrotów na minutę) zapewnia maksymalne skuteczne czyszczenie. Szmatka z mopem, szerokości głównej szczotki odkurzacza, znajduje się blisko zbiornika na wodę.
Więcej
Zwiń
Xiaomi MiBOX S / Mi BOX S, 4K HDR Android TV 8.1

Jeszcze bardziej nowoczesna, jeszcze lepsza przystawka Smart TV - Xiaomi Mi BOX S (wersja global)

Nowy telewizor Smart Android TV – od 3500 PLN…

Smart Box Xiaomi Mi Box S możesz mieć za 10% tej ceny

Nie czekaj – zamień swój TV w Smart TV !!!

Nowy Xiaomi Mi BOX S to przystawka Smart TV do Twojego telewizora lub monitora, dzięki której zyskujesz dostęp do ulubionych programów telewizyjnych, gier, wiadomości czy podcastów. Urządzenie pracuje w oparciu o system operacyjny Android TV 8.1, który umożliwia m.in. korzystanie z YouTube, Netflix, ShowMax, IPLA, TVP VOD i tysięcy innych usług z Polski i zagranicy. Dostęp do Google Play daje możliwość ściągnięcia tysięcy aplikacji i gier, które zamienią telewizor w domowe centrum rozrywki.
Więcej
Zwiń
Robot dokładnie odkurza dzięki dobremu algorytmowi i skutecznie wjeżdża w zakamarki. Posiada spory akumulator i pamięć miejsca zakończonej pracy - gdy już zdarzy się rozładowanie, wraca do bazy i wznawia pracę w miejscu, w którym skończył. Mopowanie należy traktować jako dodatek - ogarnięcie na mokro z kurzu, niż mycie. Pojemnik z wodą starcza na około 70m2. Robot zmienia wygodę codziennego funkcjonowania w domu i nie pozwala na zakurzenie się mieszkania. Jest to przydatne urządzenie jak zmywark

Opinie - Xiaomi s