Xiaomi Mi Band 4 Cyber Monday - najlepsze oferty

Xiaomi Mi Band 4 z okazji Cyber Monday już od 3,80 💲 Poznaj oferty na Taniomania.pl. Atrakcyjne ceny, popularne produkty i opinie użytkowników! Znajdź coś dla siebie. Sprawdź pozostałe promocje z okazji Cyber Monday 2020 na Ceneo.pl
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 859 produktów - zobacz najlepsze oferty
Nowa jakość opaski!

Mi Band 4 to przełom wśród opasek fitness. Producent po raz pierwszy zastosował w opasce kolorowy,dotykowy ekran AMOLED o przekątnej 0.95 cala. Dzięki temu, odczytywanie informacji z opaski jest jeszcze wygodniejsze i łatwiejsze niż do tej pory. Poza tym, poprawiona została jasność ekranu, co zapewnia swobodne odczytanie wskazań smartbanda nawet w pełnym słońcu. Kolorowy ekran otwiera nowe możliwości personalizacji opaski.

Wszystko pod kontrolą

Opaska Mi Band daje pełną kontrolę nad powiadomieniami. Z poziomu opaski możesz odczytać komunikat o połączeniu, powiadomienia z wybranych aplikacji, SMS czy też alarmy. Na ekranie znajduje się również informacja o przebytych w ciągu dnia krokach, stanie baterii dacie oraz godzinie. Sam możesz wybrać jakie informacje pokazuje Twój Mi Band 4! Nowością w tej wersji jest również możliwość sterownia muzyką ze Spotify.
Więcej
Zwiń

XIAOMI MI BAND 4C SMARTWATCH OPASKA SPORTOWA - CZARNA

Nowa opaska sportowa Xiaomi Mi Band 4C

to przede wszystkim jeszcze większy i czytelniejszy Duży kolorowy wyświetlacz o przekątnych 1,08 cala / 14-dniowa żywotność baterii, szybkie ładowanie USB / szybkie powiadomienia bezpośrednio na nadgarstku / algorytmy naukowe, aby chronić twoje zdrowie.

Mi Smart Band 4C jest mały i ma długą żywotność baterii. Dzięki zaawansowanym algorytmom śledzenia aktywności i monitorowania kondycji, a także wielu innym małym funkcjom, nigdy nie będziesz chciał go zdjąć.

Duży kolorowy wyświetlacz o prześwietlenie 1,08 cala. Wyraźny wyświetlacz zapewnia bardziej żywe obrazy

Kolorowy wyświetlacz TFT oferuje bardziej żywe kolory z regulowaną jasnością, dzięki alejom jeszcze więcej informacji w zasięgu ręki. Wybudź ekran, podnosząc nadgarstek i wyłącz ekran, lekko dotykając ekranu dłonią.
Więcej
Zwiń
Gumowa opaska na rękę do Xiaomi Mi Band 4 / Mi Band 3

Wykonana z dbałością o szczegóły z wysokiej klasy miękkiego TPU, odpornego na zużycie.
Produkt jest w pełni funkcjonalny i posiada możliwość regulacji według indywidualnych potrzeb.

CECHY PRODUKTU:
- Elegancki
- Precyzyjnie wykonany
- Świetnie dopasowany
- W pełni funkcjonalny
- Łatwy w montażu i demontażu
- Zakres długości paska: 155-210mm
- Aluminiowy zaczep

OPAKOWANIE ZAWIERA:

1 x Pasek Gel Case do Smartwatcha Xiaomi Mi Band 4 / Mi Band 3
Więcej
Zwiń
Bateria trzyma wystarczająco długo, jest lekki i prosty w obsłudze. Sporo funkcji i łatwa aplikacja na telefon.

Opinie - Xiaomi Mi Band 4 Cyber Monday