Wyposażenie łazienki - najlepsze oferty

Produkt w pelni sprawny oraz szybko dostarczony do mnie bez zadnych zadrapan w pelni zabezpieczony. Polecam
Wyposażenie łazienki w kategorii Dom i wnętrze. Najtańsze oferty i najlepsze marki. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 23674 produkty - zobacz najlepsze oferty
Kosz na bieliznę marki Curver z kolekcji Infinity w kolorze białym. Prosty, ale elegancki - wizualnie nawiązuje do skandynawskiego stylu. Świetnie sprawdza się w roli kosza na bieliznę, czy też świeże pranie ale i również w postaci pojemnika np. na zabawki. Kosz jest duży i poręczny, pomieści się do niego sporo przedmiotów. Pomaga zachować w pokoju ład i porządek.Dostępny w wielu opcjach kolorystycznych.
Kolekcja:
Infinity

Wymiary :
pojemność - 59 L
Więcej
Zwiń
BESTSELLER MARKI UMBRA | WYSYŁKA W 24H (1 SZT.)

Bezdotykowy dozownik na płyn do naczyń lub mydło do rąk holenderskiej marki Umbra. Produkt wyposażono w czuły sensor wydający dyskretne niebieskie światło. Dozowanie porcji 2 ml płynu odbywa się bezdotykowo poprzez przysunięcie dłoni do dozownika. Taki rodzaj dozownika zapewnia maksymalna higienę. Dzięki specjalnemu wizjerowi znajdującemu się w przedniej części dozownika, łatwo sprawdzić aktualny poziom płynu. Dozownik Otto doskonale nadaje się zarówno do użytku w kuchni jak i w łazience. Produkt jest zasilany 4 bateriami AAA.

Materiał: tworzywo
Kolor: biały (satynowe wykończenie)
Wymiary: 22.2 x 10.8 x 9.5 cm
Pojemność: 266 ml
Zasilanie: 4 baterie AAA
Projekt: Dennis Cheng
Więcej
Zwiń
Produkt w pelni sprawny oraz szybko dostarczony do mnie bez zadnych zadrapan w pelni zabezpieczony. Polecam