Wózki spacerowe Cybex - bestsellery - najlepsze oferty

Sprawdź nasze bestsellery w kategorii Wózki spacerowe od Cybex: Cybex Platinum Priam Butterfly Fashion Collection Spacerowy, Cybex Balios S Lavastone Black Spacerowy, Cybex Balios S Manhattan Grey Spacerowy, Cybex Balios S Denim Blue Spacerowy, Cybex Balios S Lux Deep Black Spacerowy
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 18 produktów - zobacz najlepsze oferty
Wózek Cybex Balios S - wygodny w każdych warunkach Wózek Cybex Balios S jest idealną propozycją dla młodych rodziców, którzy lubią podróżować z dzieckiem oraz cenią nowoczesny, minimalistyczny design. Główną zaletą wózka jest jego wielofunkcyjność - w połączeniu z fotelikiem samochodowym Cybex, tworzy system podróżny 3 w 1, umożliwiając dostosowanie do każdych warunków oraz swobodne poruszanie się po zróżnicowanym podłożu, na co wpływają koła typu All Terrain. Cybex Balios S - idealny aż do 4 roku życia Model Balios S posłuży Twojemu dziecku na długo. Wózek świetnie sprawdzi się zarówno w przypadku noworodków, jak i nieco starszych dzieci ponieważ dostosowany dostosowany jest do maluchów ważących do 17 kg. Wytrzymałość i wielofunkcyjność wózka gwarantuje, że produkt spełni oczekiwania rodziców, zapewniając wygodę i bezpieczeństwo ich pociech.
Więcej
Zwiń
Po 7 dniach skrzypialy koła, sam się składał, lub nie chciał się składać, oddaliśmy wózek do serwisu przez 10 dni nic nie zrobili poprosiliśmy o wymianę, nie zgodzili się wózek jest wadliwy, meczymy się z nim 2 miesiąc, przekonałem się że drogo nie znaczy bez problemów, jesteśmy mega nie zadowoleni, nie kupujcie tego badziewia.

Opinie - Wózki spacerowe Cybex - bestsellery