Wózki spacerowe Cybex - bestsellery - najlepsze oferty

Sprawdź nasze bestsellery w kategorii Wózki spacerowe od Cybex: Cybex Platinum Priam Butterfly Fashion Collection Spacerowy, Cybex Balios S Lavastone Black Spacerowy, Cybex Balios S Manhattan Grey Spacerowy, Cybex Balios S Denim Blue Spacerowy, Cybex Balios S Lux Deep Black Spacerowy
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 1293 produkty - zobacz najlepsze oferty
Eezy S Cybex to wózek spacerowy przeznaczony dla mobilnych rodziców. Idealnie sprawdzi się podczas podróży, w mieście, czy jako bagaż podręczny do samolotu. Jest niezwykle lekki, szybko składany, a dodatkowo po złożeniu zajmuje bardzo mało miejsca! Świetnie poradzi sobie w podróży, czy wśród zatłoczonych alejek. Regulacja oparcia pozwala na dostosowanie wózka do indywidualnych potrzeb podróżującego Maluszka. Obszerna budka z filtrem UV chroni Maluszka przed niesprzyjającymi warunkami pogodowymi. Dodatkowo do stelażu możemy wpiąć dowolne nosidełko firmy Cybex.

Bardzo mały po złożeniu

Wózek spacerowy Eezy S zajmuje naprawdę niewiele miejsca po złożeniu. Bez problemu zmieści się w każdym bagażniku samochodowym. Co ciekawe, możemy go przewozić również jako bagaż podręczny w samolocie. Dzięki temu sprawdzi się idealnie podczas każdego wyjazdu. Jego wymiary po złożeniu to:

Długość: 25cm, Szerokość: 45cm, Wysokość: 53cm.
Więcej
Zwiń
Odświeżona sylwetka wózka Cybex Balios S od teraz oferowana jest w dwóch typach konstrukcji. W wariancie „Lux” jest to wózek spacerowy z siedziskiem rozkładanym na płasko z możliwością opcjonalnego dokupienia gondoli. W wariancie „2-in-1” jest to kompletny wózek głęboko-spacerowy z gondolą przekształcaną w siedzisko kubełkowe. System ten był wcześniej dostępny wyłącznie w modelach z wyższego segmentu tego niemieckiego producenta.

Marka Cybex była pierwszą i być może jedyną na rynku, która przez długi czas oferowała swój flagowy model w dwóch wariantach konstrukcyjnych. Co to oznacza? Na świecie wszystkie siedziska spacerowe w wózkach dla dzieci posiadają dwa rodzaje oparć, kubełkowe oraz rozkładane na płasko. Obydwa typy różnią się funkcjonalnościami oraz wymagają odmiennych rozwiązań technicznych. Cybex postanowił dać rodzicom możliwość wyboru wśród tych dwóch wariantów w obrębie jednego modelu.
Więcej
Zwiń
Cybex Balios S to wózek, który porusza się zgrabnie po każdym terenie. Duże, dodatkowo amortyzowane koła gwarantują dziecku spokojną jazdę nawet po nierównej nawierzchni. Ergonomicznie rozłożona, niewielka waga czyni go bardzo łatwym w prowadzeniu. Ponadto w spacerówce zainstalowano szereg praktycznych rozwiązań, z których znany był jego poprzednik, czyli Balios M. I tak mamy do dyspozycji możliwość instalacji na stelażu dedykowanej gondoli lub dowolnego fotelika 0-13kg, szybkie i łatwe składanie, możliwość ustawienia siedziska w dwóch pozycjach (tyłem lub przodem do kierunku jazdy), pochylane oparcie i wiele innych!

Łatwe składanie
Wózek spacerowy Cybex Balios S złożymy przy użyciu tylko jednej ręki, w zaledwie kilka sekund! Co ważne, możesz to zrobić bez względu na ustawienie siedziska.
Po złożeniu zajmuje niewiele miejsca i samoczynnie stoi pionowo, co znacznie ułatwia jego przechowywanie np. w mieszkaniu.
Więcej
Zwiń

Opinie - Wózki spacerowe Cybex - bestsellery