Wolfskin - najlepsze oferty

Wolfskin na Taniomania.pl. Znajdź to czego szukasz w najlepszej cenie! Porównuj oferty w sklepach i wybieraj najmodniejsze produkty!
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
Wyposażenie zredukowano do tego, co najważniejsze, i zapewniono wystarczająco dużo miejsca na przedmioty potrzebne na co dzień: PERFECT DAY jest wyposażony we wszystko, co powinien mieć plecak na co dzień – komorę główną, komorę przednią i kieszenie boczne.
Na uczelnię lub do biura można bez problemu zabrać segregatory, zeszyty i książki w formacie A4. Dzięki praktycznemu organizerowi w przedniej kieszeni można przejrzyście przechowywać wszystkie wartościowe przedmioty. Plecak zapewnia też wystarczająco dużo miejsca na kolejną weekendową wycieczkę lub wyprawę do zoo.
Uwaga: dzięki szerokim paskom na ramiona oraz dobremu rozłożeniu ciężaru nosi się go wyjątkowo wygodnie.
Pozostałe szczegóły
Wymiary: 44 x 34 x 25 cm
Waga: 500g
Pojemność: 22 Lit.
Więcej
Zwiń
Kompleksowa ochrona przed deszczem, śniegiem, wiatrem i zimnem: kurtkę TROPOSPHERE wyposażyliśmy w charakteryzujący się wyjątkowo dobrą oddychalnością wariant naszego chroniącego przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi materiału TEXAPORE. Doskonała ochrona przed zimnem jest zasługą wyjątkowej mieszanki DOWNFIBER będącej połączeniem puchu i włókien syntetycznych. Jest ona bardzo lekka i odporna na działanie wilgoci.

Podczas aktywnych wędrówek dopływ świeżego powietrza można regulować zamkami błyskawicznymi pod pachami.
Więcej
Zwiń
Plecak na pierwszy rzut okaz wygląda bardzo estetycznie, wykonanie porządne, bardzo pojemny i wygodny w noszeniu, więc nie pozostaje mi nic innego jak polecić~.