Wkłady gillette fusion proglide - najlepsze oferty

Znajdź to czego potrzebujesz! Wkłady gillette fusion proglide w najtńszych cenach na rynku. Sprawdź setki ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 18 produktów - zobacz najlepsze oferty
Działamy od ponad 10 lat i oferujemy blisko 20.000 kosmetyków. Wszystkie są nowe, oryginalne i w super cenach! Jednym z nich jest produkt, który właśnie oglądasz. Zakupy w MultiPerfumeria są objęte bezpłatną ochroną do kwoty 10.000 złotych.
Więcej
Zwiń
GILLETTE FUSION PROGILDE FLEXBALL NOWOŚĆ W SKŁAD ZESTAWU WCHODZI: - RĄCZKA - NOŻYK - PODSTAWKA MASZYNKA Z ZASTOSOWANIEM TECHNOLOGII FLEXBALL DZIĘKI KTÓREJ GŁOWICA MASZYNKI KOMPLETNIE DOPASOWUJE SIĘ DO KSZTAŁTU TWARZY. Rewolucyjna maszynka systemowa do golenia na mokro dla mężczyzn, pierwsza na świecie wykorzystuje nowoczesne rozwiązania technologiczne zastosowane zarówno w przedniej, jak i tylnej części wkładu.5-ostrzowa powierzchnia golącaPrecyzyjny trymer do trudno-dostępnych miejscUdoskonalony pasek nawilżający IndicatorUlepszony system ruchomej głowicyElastyczne listki napinająceSpecjalny system mocowania wkładu
Więcej
Zwiń

Opinie - Wkłady gillette fusion proglide