Wieszaki Na Ręczniki - najlepsze oferty

Wieszaki Na Ręczniki na Taniomanii już od 20,00 💲 Sprawdź atrakcyjne ceny, popularne produkty i opinie użytkowników! Znajdź coś dla siebie i kup najtaniej.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty

Wolnostojący wieszak na ręczniki łazienkowe. Wykonany ze stali malowanej proszkowo na kolor czarny. Stojak posiada trzy szerokie ramiona na różnych wysokościach. Konstrukcja ramowa zapewnia odpowiednią przestrzeń między wiszącymi ręcznikami, co przyspiesza ich suszenie. Lekki, ale stabilny stelaż umożliwia łatwe przenoszenie stojaka w dogodne miejsce. Doskonałe wyposażenie każdej łazienki. Idealnie sprawdzi się we wnętrzu urządzonym w stylu nowoczesnym, surowym lub loftowym.
Więcej
Zwiń
By łazienka był przytulna i funkcjonalna, powinien się tam znaleźć Wieszak łazienkowy AWD, który daje możliwość rozwieszenia mokrych ręczników. Wśród najważniejszych cech wieszak łazienkowy AWD można wymienić:
  • nowoczesny i elegancki design
  • możliwość dwupoziomowego suszenia
  • lekka konstrukcja

  • Wieszak łazienkowy AWD to najlepsze rozwiązanie dla łazienek w nowoczesnym, jak i tradycyjnym stylu. Został wykonany ze stali chromowanej, która jest odporna na korodowanie, a także działanie środków chemicznych oraz uszkodzeni mechaniczne. Lekka konstrukcja sprawia, że można go dowolnie przestawiać. Wieszak wyposażony jest w dwa przęsła, c pozwala suszyć jednocześnie kilka rzeczy jednocześnie. Nowoczesny design spodoba się każdemu.
    Więcej
    Zwiń
    O produkcie nic nie sądzę bo czekam na dostawę pani od ponad 1 godz nie umie podać mi czy produkt zakupiony i zaplacony został wysłany a transakcji płatniczej dokonałam 1marca NIE POLECAM TEJ FIRMY trudno... W dobie komputerów nie jest wstanie sprawdzic czy z mag towar wyszedł i kiedy ja go otrzymam krystyna Jankiewicz z Bydgoszczy