Wielkanoc Promocje - najlepsze oferty

Wielkanoc Promocje 27,17 💲 Poznaj oferty na Taniomania.pl. Atrakcyjne ceny, popularne produkty i opinie użytkowników! Znajdź coś dla siebie.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 1152 produkty - zobacz najlepsze oferty
Barbie Idealny domek dla lalek przy pomocy odrobiny wyobraźni może zamienić się w prawdziwy dom marzeń. Zaprojektowany z dbałością o najmniejsze detale ten wspaniały domek składa się z trzech poziomów, ośmiu pomieszczeń, windy, basenu ze zjeżdżalnią oraz mnóstwa akcesoriów. Można tu znaleźć mebelki ulegające transformacji oraz światła i dźwięki, które dodadzą zabawie realizmu. Pastelowe kolory, szczegółowe wykonane wnętrza i elementy ozdobione logo Barbie zachęcą dziewczynki do odgrywania najróżniejszych historyjek i zabawy w dom. Domek ma 120 cm wysokości i 125 cm szerokości.8 pomieszczeń tematycznychNa każdym piętrze jest mnóstwo rzeczy do zrobienia i do odkrycia dla Barbie i jej przyjaciół. Pokoje są urządzone nowocześnie i wyposażone zostały w najmodniejsze akcesoria. Na parterze znajduje się kuchnia wraz z małą jadalnią. To tutaj Barbie może ugotować posiłek na kuchence, schować jedzenie do lodówki lub usiąść przy stoliku.
Więcej
Zwiń
dddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddobry bardzoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Opinie - Wielkanoc Promocje