White White - najlepsze oferty

Bardzo słaby a za taka cene dziekuje bardzo.
White white na Taniomania.pl zaoszczędź swój czas i pieniądze. Wybieraj spośród najmodniejszych ofert przygotowanych z myślą o Tobie. Kupuj produkty najwyższej jakości nie przepłacając!
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 122923 produkty - zobacz najlepsze oferty
POZNAJ SMARTFON GALAXY S10 WYZNACZA STANDARDY MOBILNOŚCI Z Galaxy S10 możesz teraz oglądać filmy na niemal bezramkowym ekranie. Zrobisz profesjonalnie wyglądające zdjęcia i nakręcisz wideo bez poruszenia obrazu. Wygodę obsługi oraz bezpieczeństwo na najwyższym poziomie zagwarantuje Ci ultradźwiękowy czytnik linii papilarnych. NIEZWYKŁY WYŚWIETLACZ W TWOICH RĘKACH Nowy wyświetlacz Dynamic AMOLED w Galaxy S10 oferuje wyższą rozdzielczość, realistyczne i żywe kolory oraz większy kontrast.To pierwszy smartfon, który obsługuje technologię HDR 10+, zapewniając jeszcze wspanialsze wrażenia wizualne i obraz wysokiej jakości, porównywalny do telewizorów premium.* Nagrywanie w standardzie HDR10+ jest obecnie w fazie testów beta. Jakość uzyskanego obrazu może się różnić w zależności od platformy udostępniania i środowiska odtwarzania;kolory HDR10+ są dostępne jedynie na urządzeniach i platformach obsługujących ten standard.
Więcej
Zwiń
POZNAJ SMARTFON GALAXY S10E WYZNACZA STANDARDY MOBILNOŚCI Z Galaxy S10e możesz teraz oglądać filmy na niemal bezramkowym ekranie. Zrobisz profesjonalnie wyglądające zdjęcia i nakręcisz wideo bez poruszenia obrazu. Wygodę obsługi oraz bezpieczeństwo na najwyższym poziomie zagwarantuje Ci ultradźwiękowy czytnik linii papilarnych. Wyświetlacz Infinity - O Ekran Galaxy S10e niemal nie ma ramek. Wypełnia cały front urządzenia od krawędzi do krawędzi. Daj się wciągnąć oglądanym filmom i serialom. Zaawansowane aparaty Ulepszone aparaty (2 tylne, 1 przedni) pozwalają z łatwością robić profesjonalnie wyglądające fotografie. Zarówno tylna, jak i przednia kamera pozwalają rejestrować wideo w rozdzielczości UHD. Ochrona danych Elektrostatyczny czytnik linii papilarnych w prosty i szybki sposób zabezpieczy Twoje wiadomości i zdjęcia oraz sprawi, że błyskawicznie odblokujesz swoje urządzenie.
Więcej
Zwiń
Smartfon Samsung Galaxy S10+ 6.4" 128GB - Prism White (SM-G975FZWDXEO) Samsung Galaxy S10+ (G975) 8/128 GB Biały Zupełnie nowy design. Wycinany laserowo, praktycznie bezramkowy ekran z wbudowanym czytnikiem linii papilarnych i technologią AMOLED, która zapewnia pełen komfort użytkowania nawet w słoneczny dzień. To wszystko sprawia, że wyświetlacz Infinity-O jest najbardziej innowacyjny ze wszystkich wyświetlaczy Galaxy, a oglądanie ulubionych filmów i przeglądanie zdjęć jest wygodne jak nigdy dotąd.W celu skorzystania z programu Samsung Care+ należy zalogować się do aplikacji Samsung Members i postępować zgodnie z instrukcją.Z Galaxy S10+ możesz teraz oglądać filmy na niemal bezramkowym ekranie. Zrobisz profesjonalnie wyglądające zdjęcia i nakręcisz wideo bez poruszenia obrazu. Wygodę obsługi oraz bezpieczeństwo na najwyższym poziomie zagwarantuje Ci ultradźwiękowy czytnik linii papilarnych.Ekran Galaxy S10+ niemal nie ma ramek. Wypełnia cały front urządzenia od krawędzi do krawędzi.
Więcej
Zwiń

Opinie - White White

Bardzo słaby a za taka cene dziekuje bardzo.