Rowenta - Wentylatory przenośne - najlepsze oferty

Produkty Rowenta w kategorii Wentylatory przenośne (Małe AGD do domu). Największy wybór z oferty Rowenta, najniższe ceny w sklepach internetowych znajdziesz na Taniomanii.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 9 produktów - zobacz najlepsze oferty
Termowentylator w kolorze białym o mocy maksymalnej 2600 W, z płynną regulacją temperatury, nawiewem zimnego powietrza oraz z uchwytem do przenoszenia. Urządzenie automatycznie kontroluje temperaturę, zaopatrzone jest w termostat i ochronę przed przegrzaniem.
Więcej
Zwiń
Wentylator ROWENTA VU5670F0 Turbo Silence Extreme

Sterowany dotykowo lub pilotem, wentylator stojący Rowenta VU5670F0 Turbo Silence Extreme zapewnia szybkie odczucie chłodnego, świeżego powietrza. Od niesłyszalnej pozycji Silent Night, aż do najbardziej wydajnej Turbo Boost, poziom dźwięku jest bardzo niski. Dzięki programowi Decrescendo, przepływ powietrza przechodzi w niższą prędkość co 15 minut, bez potrzeby ustawiania urządzenia.
Więcej
Zwiń
  • 3 prędkości przepływu powietrza, które idealnie pasują do Twoich potrzeb
  • Przyjazny dla użytkownika panel sterowania
  • Kompaktowy: łatwy do przenoszenia
  • Solidna siatka zapewniająca całkowite bezpieczeństwo
  • Łatwy w montażu

Optymalny przepływ powietrza, orientacja i automatyczne obracanie

Regulowana wysokość do użycia 2 w 1 jako wentylatora biurkowego lub jako mały wentylator stojący
Więcej
Zwiń
Design super, tryb silent night spełni oczekiwania najbardziej wymagających, w trybie turbo boost ogromny nadmuch. Jedynie co to brakuje mi w pilocie przycisków fluorescencyjnych , bądź podświetlenia , gdyż z wiatraka korzystam w nocy. Generalnie polecam , mercedes wśród wiatraków, jedynie ten pilot bez podświetlenia to taki mały niedosyt jak dla mnie.

Opinie - Rowenta - Wentylatory przenośne