Rowenta - Wentylatory przenośne - najlepsze oferty

Super, najlepszy i najcichszy w swojej klasie.
Produkty Rowenta w kategorii Wentylatory przenośne (Małe AGD do domu). Największy wybór z oferty Rowenta, najniższe ceny w sklepach internetowych znajdziesz na Taniomanii.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 8 produktów - zobacz najlepsze oferty
Wentylator ROWENTA VU5670F0 Turbo Silence Extreme

Sterowany dotykowo lub pilotem, wentylator stojący Rowenta VU5670F0 Turbo Silence Extreme zapewnia szybkie odczucie chłodnego, świeżego powietrza. Od niesłyszalnej pozycji Silent Night, aż do najbardziej wydajnej Turbo Boost, poziom dźwięku jest bardzo niski. Dzięki programowi Decrescendo, przepływ powietrza przechodzi w niższą prędkość co 15 minut, bez potrzeby ustawiania urządzenia.
Więcej
Zwiń
Wentylator Rowenta VU 4210 F0 Ultimate Protect

Dzięki wentylatorowi Ultimate Protect poczujesz przyjemny chłód bez komarów. Inteligentne połączenie wentylatora z nawiewem chłodnego powietrza oraz ciekłego środka odstraszającego komary zapewnia większą ochronę przed komarami i zoptymalizowane rozprowadzanie powietrza w całym pomieszczeniu. Kompatybilność z większością pojemników na płyn odstraszający dostępnych na rynku oraz wydajność środka odstraszającego sprawia, że wymiana pojemnika nie jest konieczna częściej niż raz na kilka tygodni (w zależności od intensywności użytkowania). Przyjemne uczucie chłodu zapewnia nawiew o dużej mocy, trzech prędkościach pracy i automatycznej oscylacji. Produkt uzupełnia teleskopowy drążek, który pozwala łatwo dostosować wysokość wentylatora, a także kratka chroniąca dzieci, zapewniająca pełen komfort użytkowania.
Więcej
Zwiń
  • 3 prędkości przepływu powietrza, które idealnie pasują do Twoich potrzeb
  • Przyjazny dla użytkownika panel sterowania
  • Kompaktowy: łatwy do przenoszenia
  • Solidna siatka zapewniająca całkowite bezpieczeństwo
  • Łatwy w montażu

Optymalny przepływ powietrza, orientacja i automatyczne obracanie

Regulowana wysokość do użycia 2 w 1 jako wentylatora biurkowego lub jako mały wentylator stojący
Więcej
Zwiń

Opinie - Rowenta - Wentylatory przenośne

Super, najlepszy i najcichszy w swojej klasie.