We 2 - najlepsze oferty

We 2 na Taniomanii. Sprawdź szeroką ofertę dostępnych produktów! Niskie ceny, oferty z wielu sklepów na Taniomania.pl!
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
Nokian Wetproof to bezpieczne i niezawodne opony letnie do samochodów osobowych.

Opracowane z myślą o drogach Europejskich. Znakomite parametry hamowania na mokrej nawierzchni i niskie ryzyko aquaplaningu – gwarantują komfort jazdy w deszczowe dni.

Najważniejsze cechy opony
  • Wyjątkowe bezpieczeństwo na mokrej nawierzchni
  • wysoki poziom komfortu
  • niskie opory toczenia to oszczędność paliwa i ochrona środowiska

Nokian Wetproof, to optymalne połączenie wygody i bezpieczeństwa.

Nokian Wetproof gwarantują stabilność w deszczu oraz większy komfort jazdy po drogach ze słabej jakości nawierzchnią. Tajemnicą zrównoważonych właściwości na suchej i mokrej nawierzchni jest nowa koncepcja podwójnej strefy bezpieczeństwa. Wyjątkowa technologia gwarantuje spokój i bezpieczeństwo w każdych warunkach, jednocześnie zmniejszając opory toczenia i zużycie paliwa, by zadbać o środowisko naturalne.
Więcej
Zwiń
Wertykulator / Aerator STIGA SV 415 E STIGA SV 415 E - marzysz o gęstym bujnym i soczystym trawniku? Zaufaj sprawdzonej i bardzo skutecznej metodzie wertykulacji trawnika za pomocą maszyny STIGA SV 415 E. Szybko przekonasz się o skuteczności jego działania, ponieważ efekty będą widoczne już po pierwszym zabiegu pielęgnacji. Dzięki prawidłowemu odżywieniu i napowietrzeniu, trawa w Twoim ogrodzie zyska świeżość, a Ty będziesz czuł się na niej niczym na zielonym dywanie.
Więcej
Zwiń
TRWAŁOŚĆ NA LATA, SOLIDNE WYKONANIE
drewno świerkowe, nieimpregnowane, suszone
połączenie węgłowe
deska ścienna 28mm pióro-wpust
deska dachowa 16mm
deska podłogowa 19mm
dach kryty papą
Należy pamiętać, że oferowany produkt jest nieimpregnowany, w związku z czym należy go bezzwłocznie zabezpieczyć dostępnymi na rynku preparatami do ochrony drewna. Ponowną konserwację należy przeprowadzać w zależności od potrzeby, jednak nie rzadziej niż co 2 lata. Należy jednak pamiętać, że drewno jest materiałem żyjącym, więc naturalną koleją rzeczy jest fakt, iż pracuje wraz ze zmianami temperatury i wilgotnością. Zmiana koloru drewna jak i jego struktury uzależniona jest od warunków, w jakich ono przebywa, i nie wpływa na jego jakość.
Zalecamy aby pomalować domek zarówno z zewnątrz jak i wewnątrz.
Do pomalowania całego domku 140m2 potrzeba: Montaż domku wraz z dołączoną do produktu instrukcją nie sprawia większych kłopotów.
Więcej
Zwiń
Wertykulator Stiga SV 415 E kupiłem kilka dni temu. Mimo wczesnej pory roku zdecydowałem się na wertykulację trawnika (szybka wiosna). Trawnik o powierzchni około 10 arów. W ubiegłych latach zanim kupiłem tę maszynę, grabiłem ręcznie, ale zajmowało to kilka dni. Maszyną co prawda cały dzień roboty przy moim trawniku, ale dużo szybciej i łatwiej. Czesze przepięknie oczywiście głębokość cięcia (czesania) regulowana w sposób płynny. Kółka robocze dość duże i trawa nie wplątuje się w nie jak gdzieś

Opinie - We 2