W koło - najlepsze oferty

W koło na Taniomanii. Sprawdź szeroką ofertę dostępnych produktów i porównaj ceny na Taniomania.pl. Wybierz ofertę najlepszą dla siebie!
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
Wózek Holland

Wielofunkcyjny wózek Holland stanowi unikatowe połączenie tradycyjnych rozwiązań, nowoczesnego designu i ułatwiającej użytkowanie wózka funkcjonalności. Już sam elegancki i ponadczasowy wygląd wózka przyciąga uwagę. Futurystycznie wbudowany kosz na zakupy, zgrabny stelaż i opływowa gondola tworzą piękną harmonię dobrego i wyszukanego stylu. Holland to jednak coś więcej niż ciekawy i nowoczesny wygląd. To również funkcjonalność pod każdym względem. Ta funkcjonalność przekuwa się w maksymalną wygodę dla małego podróżnika. Przestronną gondolę można ustawić, za pomocą zewnętrznego pokrętła, w pozycji zarówno leżącej, jak i półleżącej. Spacerówkę zapniemy zarówno przodem jak i tyłem do kierunku jazdy, a przedłużana budka ochroni dziecko przed wiatrem, słońcem, deszczem bądź śniegiem. By każda mama mogła łatwo i pewnie pokonać nawet bardzo nierówną czy grząską nawierzchnię, wózek wyposażony jest w wiele praktycznych i łatwych w obsłudze mechanizmów.
Więcej
Zwiń
Wózek spacerowy Baby Jogger City Mini 4 W

Bardzo lekki i zgrabny wózek o nowoczesnym wyglądzie i dużej funkcjonalności. City Mini posiada unikatowy system składania, dzięki któremu możesz złożyć wózek trzymając dziecko na rękach. Dodatkowo posiada automatyczną blokadę gdy jest złożony co ułatwia jego przenoszenie np z domu do samochodu. Spacerówka posiada wygodne siedzisko z osłoną pogodową, zapewniającą wentylację oraz osłonę przed wiatrem. Oparcie jest regulowane i rozkłada się do pozycji leżącej, więc gdy maluch będzie zmęczony może się przespać w komfortowych warunkach.
Więcej
Zwiń

Opinie - W koło