W Hill - najlepsze oferty

Użytkownicy Ceneo jeszcze nie ocenili tego produktu.
W hill na Taniomanii. Sprawdź szeroką ofertę dostępnych produktów i porównaj ceny na Taniomania.pl. Wybierz ofertę najlepszą dla siebie!
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 5529 produktów - zobacz najlepsze oferty
Biała komoda w stylu francuskim Rimini White Biała komoda w stylu francuskim z kolekcji Rimini White - mebel wykonany z drewna topoli i płyty meblowej mdf i utrzymany jest w eleganckiej kolorystyce: przepiękna biel wspaniale komponuje się z brązowym bielonym blatem. Dzięki szarym przetarciom rzeźbienia zdobiące komodę są doskonale widoczne. Metalowe okucia komody zostały pomalowane na biały kolor, co powoduje, że całość jest spójna i harmonijna. Barwienie zostało wykonane ręcznie. Komoda ma zamykaną szafkę oraz trzy szuflady - za pełnymi drzwiczkami znajduje się jedna przestrzeń. Nie jest ona podzielona półkami, dzięki czemu z łatwością przechowasz w niej przedmioty o większych gabarytach. Komoda Rimini inspirowana jest wytwornym stylem francuskim - piękne stylowe gięte nóżki i ozdobne rzeźbienia u dołu komody nadają jej elegancki i szykowny charakter. Zwróć uwagę na misternie rzeźbione okucia pełnych drzwiczek - są one takie same jak w witrynie Rimini.
Więcej
Zwiń
Piękna stylowa konsolka z giętymi nóżkami i zdobieniami w stylu francuskim. Szara z jasnobrązowym bielonym blatem z ozdobnymi uchwytami.
Użytkownicy Ceneo jeszcze nie ocenili tego produktu.