Volkswagen - najlepsze oferty

Znajdź to czego potrzebujesz! Volkswagen w najtńszych cenach na rynku. Sprawdź setki ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
Wyposażenie - bezpieczeństwo:

Wyposażenie - komfort:

Wyposażenie - multimedia:

Wyposażenie - pozostałe:

Faktura: nie wystawiam faktury
Uszkodzony:

Volkswagen T4 by GKL Design-Mobil Camper to nie tylko świetny sposób na spędzenie wakacji w dowolnie wybranym miejscu, ale i doskonały przykład, jak użyteczny może być pojazd wykonany na podwoziu nie przekraczającym rozmiarami zwykłego samochodu osobowego. Zmieścimy się w nim na każdym miejscu parkingowym czy wąskiej śródziemnomorskiej uliczce. Pod maską – król niezawodności i niskiego spalania, nieśmiertelny 1.9 TD. Dodatkowo kamper jest niezwykle zadbany, dobrze wyposażony i dofinansowany. Przygotowany do sezonu bez konieczności jakiegokolwiek, dodatkowego wkładu finansowego. Cena do negocjacji, czekam na propozy
Więcej
Zwiń
Uniwersalne pokrowce samochodowe Exclusivewzór/kolor: E6WykonaniePokrowce EXCLUSIVE wykonane zostały z wysokiej jakości sztucznej skóry, oraz najwyższej jakości tkanin tapicerskich w środkowej części pokrowców. Połączenie tych materiałów zapewnia ekskluzywny wygląd oraz wyjątkową trwałość produktu, a także doskonałą ochronę foteli przed zabrudzeniami i przetarciamiPokrowce na przednie fotele zdobione są delikatnym haftem EXCLUSIVEMateriały użyte w przedniej części pokrowców składają się z trzech warstw: materiału wierzchniego – sztucznej skóry i tkaniny tapicerskiej, warstwy środkowej - 3mm wzmacniającej pianki poliuretanowej, oraz warstwy wewnętrznej - podszewki stabilizująco usztywniającej. Tylna część pokrowca laminowana jest specjalną pianką o grubości 2mm, mającą na celu zapobieganie przesuwaniu się pokrowców względem foteliPokrowce zasłaniają fotele w całości.
Więcej
Zwiń