Volkswagen - najlepsze oferty

Znajdź to czego potrzebujesz! Volkswagen w najtńszych cenach na rynku. Sprawdź setki ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
Czerwony, lakierowany Volkswagen Touareg na akumulator

Volkswagen Touareg to największy SUV niemieckiego koncernu Volkswagen AG. Przyciąga wzrok przechodniów i fanów marki chromowanymi elementami pokrywy chłodnicy, która łączy się z reflektorami wypełnionymi dziesiątkami diodek. Model cieszy się dużym zainteresowaniem ze względu na nowoczesną technikę, w jakiej go wykonano, rewelacyjne wyposażenie oraz solidną budowę. A jaki jest Volkswagen Touareg przeznaczony dla dzieci?

Volkswagen na akumulator posiada oryginalną licencję niemieckiego koncernu Volkswagen AG, dzięki czemu jest równie dobry, jak jego odpowiednik przeznaczony dla dorosłych. Model w czerwonym kolorze pokryty jest lakierowaną warstwą, która sprawia, że jest odporny na zarysowania, a ponadto dbanie o utrzymanie go w czystości jest niecodziennie łatwe.
Więcej
Zwiń
Nowy Hak Holowniczy firmy Steinhof (polskiego producenta) + Moduł Quasar z Rozbudowaną Wiązką elektryczną. Przebadany w państwowym instytucie motoryzacji.Homologacja e4 - świadczy o solidności i jakości haka holowniczego. (dzięki tej tabliczce znamionowej bez problemu zarejestrujesz hak) Do samochodu: Volkswagen Passat B6 (3C) Rok produkcji: 03.2005 - 10.2010 Wersja: 4 drzwi - sedanVolkswagen Passat B6 (3C) Rok produkcji: 09.2005 - 10.
Więcej
Zwiń