Vives - najlepsze oferty

Vives na Taniomanii. Najlepsze oferty w najniższych cenach. Zebraliśmy dla Ciebie produkty marki Vives z najlepszych sklepów internetowych.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 4507 produktów - zobacz najlepsze oferty
Stan:NowyFaktura:Wystawiam fakturę VATFormat:kwadratowyDługość:20 cmSzerokość:20 cmLiczba m² w opakowaniu:1Liczba sztuk w opakowaniu:25Kolekcja:TERRADES GRAFITOWaga (z opakowaniem):18 kgCena:90.4 zł/m²Uszkodzony: NowyFaktura:Wystawiam fakturę VATFormat:kwadratowyDługość:20 cmSzerokość:20 cmLiczba m² w opakowaniu:1Liczba sztuk w opakowaniu:25Kolekcja:TERRADES GRAFITOWaga (z opakowaniem):18 kgCena:90.4 zł/m²Uszkodzony:Nie
Stan: Nowy
Faktura: Wystawiam fakturę VAT
Format: kwadratowy
Długość: 20 cm
Szerokość: 20 cm
Liczba m² w opakowaniu: 1
Liczba sztuk w opakowaniu: 25
Kolekcja: TERRADES GRAFITO
Waga (z opakowaniem): 18 kg
Cena: 90.4 zł/m²
Uszkodzony: Nie
Więcej
Zwiń
Największy hit w ofercie Fabryki Vives to płytki Mugat i Rivoli z kolekcji pod tą samą nazwą. Jeżeli myślisz o zmianie wystroju wnętrza łazienki czy kuchni lub myślisz o wprowadzeniu jakiegoś elementu dekoracyjnego np. w salonie, a nie ma to być zmiana bardzo wyrazista, świetnym rozwiązaniem są płytki z kolekcji Mugat i Rivoli. Są to kafle oferowane w formacie 10x20 o błyszczącej powierzchni. Płytki te dostępne są w dwóch wersjach, gładkiej czyli płytki Rivoli i w wersji biselado, płytki Mugat. W tym przypadku płytki mają ścięte krawędzie i są one nawiązaniem do wzornictwa płytek typu Metro charakterystycznych właśnie dla londyńskiego metra. Kolekcja ta to przede wszystkim monokolory, czyste barwy, bez jakichkolwiek przetarć, zdobień czy żyłek imitujących np kamień. Są to płytki ponadczasowe, eleganckie po prostu z klasą które znajda zastosowanie w każdym wnętrzu, zarówno retro, rustykalnym, art deco a nawet we właściwej aranżacji we wnętrzu industrialnym.
Więcej
Zwiń
Opis produktu Do produktu należy zakupić kostkę dekoracyjną Taco Dome ! Kostkę dekoracyjną należy dokupić w ilośi 25 szt do każdego opakowania płytek 0.96m2 Na zdjęciach prezentowane są płytki z kostką dekoracyjną Taco Dome Antracita. Możliwość wyboru innego koloru kostki dekoracyjnej. Płytki Octógono Musichalls Multicolor 20x20 charakteryzują się ciepłymi pastelowymi kolorami. Dzięki różnym wzorom płytki tworzą kolorowy patchwork wzbogacony o kostki dekoracyjne. Można je z powodzeniem stosować na podłogę lub jako ścienną dekorację. Doskonale komponują się ze stylem rustykalnym oraz wnętrzami zaarażowanymi na starsze.
Więcej
Zwiń

Opinie - Vives