Vancouver - najlepsze oferty

Pozycja ofert z pogrubioną nazwą została opłacona przez kontrahenta.
Vancouver na Taniomanii. Czerp czystą przyjemność z zakupów dzięki serwisowi Taniomania. Porównuj sklepy i wybieraj najlepsze produkty!
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 449 produktów - zobacz najlepsze oferty
Nastrój i ciepło – ciesz się atmosferą i ciepłem kominka bez komina dzięki temu kominkowi elektrycznemu Classic Fire Vancouver. Energooszczędne diody LED – 30 energooszczędnych diod LED zapewnia realistyczny ogień, jakby prawdziwy kominek. 3 stopnie – kominek ma 3 ustawienia: tylko płomienie, tylko ogrzewanie lub połączenie obu elementów. Ustawić temperaturę za pomocą termostatu. Pilot zdalnego sterowania – za pomocą dołączonego pilota zdalnego sterowania można sterować elektrycznym ogniem z fotela. Timer – za pomocą timera można ustawić czas palenia, a nawet tygodniowy harmonogram.
Więcej
Zwiń
Zegarek HEAD VANCOUVER 1 należy do kolekcji zegarków inspirowanej sportem na cześć prawdziwych zwycięstw i niewiarygodnych rekordów.

Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2010 odbyły się w dniach 12-28 lutego 2010 roku w Vancouver, największym mieście kanadyjskiej prowincji Kolumbia Brytyjska. Kanada gościła Igrzyska Olimpijskie po raz trzeci w 2010, po Letnich Igrzyskach w Montrealu w 1976 roku i Zimowych Igrzyskach w Calgary w 1988 roku.
Zegarki Head
W portfolio marki HEAD znajdują się zarówno nowoczesne smartwatche z funkcjami sportowymi jak chronometr, stoper, krokomierz, HRM jak i kolekcja lifestyle oferująca klasyczne chronografy ze stali nierdzewnej do noszenia w czasie wolnym - "po aktywności". Szeroką ofertę HEAD uzupełniają utrzymane w atrakcyjnej stylistyce zegarki z mechanizmami solarnymi.
Więcej
Zwiń

Opinie - Vancouver