Urządzenia WC z funkcją higieny - najlepsze oferty

Fajny produkt. Spelnia swoja funkcje. Nalezy tylko pamietac, ze produkt nie miesza zimnej i cieplej wody. Warto osobno zaopatrzyc sie w zawor termostatyczny, aby doznania byly przyjemniejsze.
Urządzenia WC z funkcją higieny w kategorii Armatura i hydraulika. Najtańsze oferty i najlepsze marki. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 134 produkty - zobacz najlepsze oferty
Idevit ALFA 2w1 to nowa, zintegrowana miska wisząca WC z funkcją bidetu. Jest to idealne rozwiązanie dla małych powierzchni, które pozwala nie tylko zaoszczędzić miejsce ale co najważniejsze uniknąć kosztu jaki wiąże się z zakupem, instalacją i konserwacją dwóch oddzielnych urządzeń. W zestawie: miska wisząca WC dwufunkcyjna z funkcją bidetu bez kołnierza wewnętrznego. Miska wykonana w technologii antybakteryjnej (wypalona z jonami srebra). Posiada bardzo estetyczny ukryty system montażu do stelaża podtynkowego, zintegrowany zawór ciśnienia wody oraz system łatwego wypięcia deski WC. deska SLIM design- cienka deska z systemem łatwego wypięcia, wykonana z niezwykle trwałego Duroplastu, wolnoopadająca i antybakteryjna (zawiera Jony Srebra). Wymiary miski wiszącej WC (dokładne wymiary na rysunku technicznym): szerokość: 36cm głębokość: 52cm wysokość: 35cm Parametry techniczne: waga: 24kg kolor ceramiki: biały (EuroWhite) produkt wyprodukowany w Europie 2 lata gwarancji. Wysyłka w 24h!
Więcej
Zwiń
Miska wisząca WC VitrA Metropole, 56 cm z funkcją bidetu .


FLUSH -systemem spłukiwania bez rantu


VitrAflush i zbiornikiem Fresh na płyn zapachowy /dezynfekcyjny do 12 pH

Płyn zapachowy do zbiornika w zestawie .

Bateria widoczna na zdjęciu oraz deska wc w komplecie.

Innowacyjny produkt, miska WC bez kołnierza i zakamarków w których może osadzać się kamień !

Maksymalna ochrona przed kamieniem i higieniczne rozwiazanie dla małych dzieci , gabinetów lekarskich itp.

PIERWSZA TEGO TYPU NA RYNKU - MUSZLA WC

Proste w obsłudze , nieawaryjne rozwiazanie nawet do już zamontowanych systemów spłuczek podtynkowych typu Geberit i innych
Więcej
Zwiń
IntimSpa Eco nakładka sedesowa z funkcją bidetu na którą czekałeś...

Atrakcyjna cenowo, zasilana ciepłą i zimną wodą, uniwersalna
Podłączana w prosty sposób tylko do instalacji ciepłej i zimnej wody.Dwie dysze natryskowe – jedna ogólna, druga damska.Wielostopniowa regulacja temperatury wody myjącej.Delikatny masaż wodny dzięki regulacji ciśnienia wody.System mycia dysz natryskowych po użyciu urządzenia.Obudowa i dysze wykonane z tworzywa antybakteryjnego.Zespół dysz można łatwo wymontowąć do czyszczenia.
Bardzo prosta w montażu, uniwersalna pasuje do większości misek wc.
Idealna dla osób starszych i dzieci; ergonomiczna i prosta w obsłudze.Dysze wysuwają się automatycznie i zaczynają działać (jedna naraz), pod wpływem ciśnienia wody.Chowają się samoczynnie, gdy regulacja ciśnienia wody jest w pozycji OFF.

Pasuje do większości kompaktów i sedesów podwieszanych. Jeżeli nie - opcja zwrotu urządzenia na zasadach ogólnych.
Więcej
Zwiń
Fajny produkt. Spelnia swoja funkcje. Nalezy tylko pamietac, ze produkt nie miesza zimnej i cieplej wody. Warto osobno zaopatrzyc sie w zawor termostatyczny, aby doznania byly przyjemniejsze.