- najlepsze oferty

Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
Łączność 5G Gotowość na transfer danych najnowszej generacji* Awesome aparat Zaawansowany system czterech tylnych obiektywów z aparatem głównym 64 MP (z optyczną stabilizacją obrazu) i inteligentnymi funkcjami Awesome bateria Długie godziny działania dzięki baterii o pojemności 5000 mAh oraz wsparciu szybkiego ładowania 25 W** Awesome ekran Wciągający obraz na 6,5-calowym, superpłynnym wyświetlaczu Super AMOLED Awesome pamięć Do Twojej dyspozycji aż 128/256 GB pamięci wewnętrznej (w zależności od modelu) Wodoodporność Smartfon jest zgodny z normą IP67, co oznacza, że jest chroniony przed wodą i kurzem*** * Dotyczy działania w sieci 5G. Sieć 5G nie jest jeszcze dostępna powszechnie w Polsce. ** Rzeczywista żywotność baterii zależy od środowiska sieciowego, używanych funkcji i aplikacji, częstotliwości połączeń i wiadomości, liczby ładowanych baterii i wielu innych czynników. *** Galaxy A53 5G spełnia normę IP67.
Więcej
Zwiń
Zawartość opakowania

iPhone z systemem iOS 15

Przewód z USB‑C na Lightning

Dokumentacja

Słuchawki i ładowarka są sprzedawane oddzielnie.
Kup ładowarkę
Kup słuchawki

Przegląd

Zawodowiec w każdym calu.

Radykalnie poszerzone możliwości systemu aparatów. Wyświetlacz tak responsywny, że każdy gest zachwyca na nowo. Najszybszy na świecie czip kiedykolwiek użyty w smartfonie. Bezkonkurencyjna trwałość. I ogromny skok wydajności baterii.

Nowy system aparatów

iPhone robi zdjęcia makro… i makro wideo. Nowy aparat z obiektywem ultraszerokokątnym z potężnym autofokusem gdzie detale nabierają epickiego rozmachu a zdjęcia liścia potrafi zmienić nawet w abstrakcyjne dzieło sztuki. W skali makro można też filmować nawet wideo poklatkowe i w zwolnionym tempie.
Więcej
Zwiń
Wielobarwne szczegóły to uczta dla oczu dzięki wyświetlaczowi FHD+ Super AMOLED z odświeżaniem 90Hz, osiągającemu 800 nitów1 i zapewniającemu doskonałą widoczność nawet w świetle dziennym. Funkcja Eye Comfort Shield2 redukuje emisję niebieskiego światła, a Real Smooth utrzymuje płynność obrazu podczas grania i przewijania stron. Wszystko to z wykorzystaniem 6,5-calowego wyświetlacza Infinity-U.

Produkt fabrycznie nowy. Oryginalne, zaplombowane opakowanie producenta. Dystrybucja EU, przeznaczona do sprzedaży we wszystkich krajach Unii Europejskiej, w tym oczywiście w Polsce. Menu we wszystkich językach EU (w tym PL). Pełna gwarancja. Reklamacje uwzględniane we wszystkich oficjalnych serwisach producenta, we wszystkich krajach Unii. W opisie zdjęcia real zaplombowanych fabrycznie opakowań. Czytaj opisy konkurencyjnych ofert. Na rynku jest mnóstwo telefonów ze zwrotów lub zwyczajnie używanych, często w opakowaniach zastępczych.
Więcej
Zwiń
Dobra obsługa, szybka wysyłka

Opinie -