Uncharted 3 1 19 - najlepsze oferty

Uncharted 3 1 19 na Taniomania.pl. Setki ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie. Dzięki porównywarce Taniomania.pl znajdziesz to czego szukasz w najlepszej cenie!
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
PROSIMY PYTAĆ O DOSTĘPNOŚĆ TEL. 690 855 844 LUB EMAIL biuro@elodowki.pl
Zwiększona energooszczędność. Dzięki klasie energetycznej A+, to urządzenie Whirlpool jest nie tylko bardzo wydajne lecz również wysoce energooszczędne.Rozmrażanie w 1 minutę. System StopFrost sprawia, że w lodówce nie zbiera się lód. Aby rozmrozić zamrażalnik, wystarczy wyjąć katalizator i umieścić go na 1 minutę pod bieżącą wodą. Zapobiega gromadzeniu się lodu. W lodówkach z innowacyjną technologią LessFrost parownik umieszczony jest wokół komory zamrażalnika a nie między szufladami, co znacząco zapobiega gromadzeniu się lodu.
Świeżość na dłużej. Niepowtarzalna technologia 6-ty Zmysł Fresh Control dynamicznie dostosowuje poziom wilgotności i temperatury w zamrażalniku, by produkty długo zachowały świeżość (nawet 4-krotnie dłużej). Kontrola mrożenia. Bezproblemowe zamrażanie. Innowacyjna technologia FreezeControl skutecznie chroni smak i strukturę produktów spożywczych oraz do 50% zmniejsza przemrożenia.
Więcej
Zwiń
Telewizor Manta 32" LED 32LHN19S kolor czarny Nowoczesne wzornictwo Urządzenie Manta 32LHN19s wyróżnia się niewielką wagą – waży zaledwie 5,7 kg. Nowoczesne wzornictwo to przede wszystkim wąskie ramki i elegancka podstawka, dzięki której urządzenie można postawić w dowolnym miejscu. Aby zawiesić urządzenie na ścianie, wystarczy zdemontować podstawkę, standard Vesa to 100x100 mm. Obraz w jakości HD Telewizor Manta 32LHN19S wyróżnia się ekranem o przekątnej 32 cale. Zastosowanie technologii LED i rozdzielczości HD gwarantuje, że obraz jest wyraźny, a kolory nasycone. Na jakość obrazu wpływ mają również inne korzystne parametry urządzenia – jasność wynosząca 200 cd/m2 i kontrast statyczny o wartości 1300:1. Oglądaj filmy i zdjęcia przez złącze USB Dzięki złączu USB, możliwe jest oglądanie zdjęć lub filmów z zewnętrznych nośników pamięci na dużym ekranie.
Więcej
Zwiń
Kocioł gazowy kondensacyjny Viessmann Vitodens 200-W 19kW jednofunkcyjny z regulatorem E3 (Z018562)

Wysoko wydajny i cichy Vitodens 200-W jest idealnym gazowym kotłem kondensacyjnym do mieszkania albo domu jedno- lub dwurodzinnego. Można go bez problemu zamontować w niszy we wnęce w łazience lub w zabudowie kuchennej. Jego nowoczesne, funkcjonalne wzornictwo i jasna, matowa powierzchnia obudowy komponuje się harmonijnie z każdą aranżacją wnętrza.

Kocioł kondensacyjny Vitodens 200-W jest inteligentną centralą energetyczną, spełniającą najwyższe wymagania wobec komfortu ogrzewania.

Przestawiany wyświetlacz: komfortowa obsługa na poziomie oczu

Dzięki możliwości przestawienia w górę 7-calowego, kolorowego wyświetlacza dotykowego można Vitodens 200-W obsługiwać zawsze komfortowo.
Więcej
Zwiń
Używamy lodówkę około roku i jesteśmy bardzo zadowoleni. Jest szeroka przez co po otwarciu wszystko jest łatwo dostępne. Nie ma problemu ze szronen i lodem . Jest warta swojej ceny

Opinie - Uncharted 3 1 19