Uncharted 3 1 19 - najlepsze oferty

Uncharted 3 1 19 na Taniomania.pl. Setki ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie. Dzięki porównywarce Taniomania.pl znajdziesz to czego szukasz w najlepszej cenie!
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
Zobacz więcej. Usłysz więcej. Poczuj więcej. Odpocznij od codzienności, zanurzając się w świecie rozrywki dzięki smartfonowi Xperia XZ3. W niezwykle smukłej bezramkowej obudowie zachwyci Cię wyświetlacz OLED HDR, głośniki stereo i system wibracji dynamicznej.

Zupełnie nowy świat kolorów, wyrazistości i kontrastu
Xperia XZ3 zapewnia zachwycający kontrast, głęboką czerń, żywe barwy i doskonałą wyrazistość obrazów. Wszystko to jest możliwe za sprawą technologii HDR i wyświetlacza OLED. W połączeniu z rozdzielczością QHD+ (1440 × 2880 pikseli) pozwalają one cieszyć się niesamowitą rozrywką.

Podwyższanie jakości do HDR
Technologia X-Reality do urządzeń przenośnych podwyższa jakość treści niemal do standardu High Dynamic Range (HDR).

System wibracji dynamicznej
Dzięki systemowi wibracji dynamicznej firmy Sony poczujesz akcję w dłoni, zarówno oglądając filmy, jak i słuchając muzyki.
Więcej
Zwiń
Gra EA SPORTS™ FIFA 19 wykorzystuje silnik Frostbite™*, by zapewnić mistrzowskie wrażenia tak na boisku, jak i poza nim. Dodatkowo zawiera prestiżowe rozgrywki UEFA Champions League i nowości w rozgrywce dające większą kontrolę nad wszystkimi wydarzeniami na murawie. Gracze poznają dramatyczny finał przygód Alexa Huntera w trybie 'Droga do sławy: Mistrzowie'*, poznają nowy sposób zabawy w niezmiennie popularnym trybie FIFA Ultimate Team™, będą mogli korzystać z nowych lig w trybie kariery… a to nie koniec nowości. Gra będzie dostępna w pełnej polskiej wersji językowej z komentarzem Dariusza Szpakowskiego i Jacka Laskowskiego. W grze FIFA 19 rodzą się mistrzowie.

UEFA CHAMPIONS LEAGUE / UEFA EUROPA LEAGUE / UEFA SUPER CUP

  • Najważniejsze turnieje klubowe - UEFA Champions League, Europa League i Super Cup - będą dostępne w grze FIFA 19 w różnych trybach z oficjalnym pakietem prezentacyjnym i nowym komentarzem Dariusza Szpakowskiego i Jacka Las
Więcej
Zwiń
Gra EA SPORTS FIFA 19 wykorzystuje silnik FrostbiteTM*, by zapewnić mistrzowskie wrażenia tak na boisku, jak i poza nim. Dodatkowo zawiera prestiżowe rozgrywki UEFA Champions League i nowości w rozgrywce dające większą kontrolę nad wszystkimi wydarzeniami na murawie. Gracze poznają dramatyczny finały przygód Alexa Huntera w trybie „Droga do sławy: Mistrzowie"*, poznają nowy sposób zabawy w niezmiennie popularnym trybie FIFA Ultimate TeamTM, będą mogli korzystać z nowych lig w trybie kariery... a to nie koniec nowości. Gra będzie dostępna w pełnej polskiej wersji językowej z komentarzem Dariusza Szpakowskiego i Jacka Laskowskiego. W grze FIFA 19 rodzą się mistrzowie. UEFA CHAMPIONS LEAGUE / UEFA EUROPA LEAGUE / UEFA SUPER CUP Najważniejsze turnieje klubowe – UEFA Champions League, Europa League i Super Cup – będą dostępne w grze FIFA 19 w różnych trybach z oficjalnym pakietem prezentacyjnym i nowym komentarzem Dariusza Szpakowskiego i Jacka Laskowskiego.
Więcej
Zwiń
Super produkt gorąco polecam! Sprawuje się idealnie jestem bardzo zadowolony z zakupy

Opinie - Uncharted 3 1 19